Inglitaro sõnumid 13.-19.01

Armsad lugejad!


Energeetiliselt tasandil toimuvad suured protsessid nagu puhastus, vabanemine, tundlikuse kasv, illusioonide purunemine, kohati sihitu tunne, aga samas ütleb intuitsioon, et midagi on kohe-kohe juhtumas. Kuigi reaalsus veel seda ei kinnita. Lõppeval nädal oli täiskuu, mis oli äärmiselt võimas, tuues paljudele inimestele oma kehaga selle läbi elamist. Ei olnud ilmtingimata kerge, aga samas vajalik. Kaua veel see kestab? Mis saab järgmisel nädalal?


Uus nädal jätkub tervenemise, ühendumise, mõne asja paranemise või hoopis loobumise ja vabanemise lainel. Oleme kesket silda, mis viib meid päriselt uue aasta energiatesse, mis algab 25.01. Enne teeme veel tugevalt läbi protsesse, mis on igalühel natuke erinevad, samas sarnased. Uus tsükkel on algamas ja tunneme seda oma sisemiste tundmuste kaudu. Hinge tasandil oleme ootusärevad, tunnetades uusi tuuli ja seda, kui väga kõik Universumi protsessid meid mõjutavad. Uue õitsemine ja vana külmumine toimub samaaegselt.


Tunnetame rohkem kui kunagi varem, kui suur on meie jõud ja kui väga saame ennast ise tervendada. Intuitsioon on ülimalt tugev ja annab kohe märku vaikselt kõrva öeldes, kuidas ennast aidata. Kuula ja usalda seda! Meie kehad muutuvad säravamaks ja sellega toome ka maailma valgust, mida on praegusel perioodil väga vaja. Me oleme selleks valmis! Meile antakse see võti, midagi uut, mida me veel ei tunne, aga hing teab.Hoia ennast uuel nädalal võimalikult rahulikuna. Proovi mitte minna sisse uudistes räägitule. Kui tuled töölt koju, ära panegi telekat käima. Mine korra pikali, võta oma kivid pihku, puhka ja lõõgastu. Kui vaja, maga rohkem. Oluline on hoida oma vibratsiooni võimalikult kõrgel, mitte anda järele negatiivsusele, mis tegelikult viitab lihtsalt suurele üleminekule. Tähtis on hoida ennast sellest kõigest kõrgemalt. Kõrgemalt sellesmõttes, et olla ikka armastav, hooliv, uskuda headusesse ja sellesse, et meid ootab midagi head. Teadmine, et mina olen väärt ainult parimat viib edasi. Uskumine, et ka teised väärivad ainult parimat, isegi need, kes on teinud halba. Nad on lihtsalt tulnud siia oma kogemusi saama ja küll nad mõistavad. Hingetasandil alati.


Maailma saame aidata nii, kui kujutame ette armastavad maailma. Saadame häid mõtteid kohta, mille üle tunneme kõige suuremat muret. Kujutame ette pilti, et kõik laheneb paremini, kui me arvata võime. Kõik on võimalik! Headus ja imelised lahendused on võimalikud. Kui saadame koos valgust, siis saame valida uue tulemuse. Ka oma ellu. Vali lihtsalt uuesti, kui ei ole rahul. Ja sinu elu saab õnnistatud.


Ära uuel nädalal üldse lasku energeetilistesse mängudesse, manipulatsioonidesse või isegi teistega vaidlemisse. Luba kõigil omada enda arvamust. Luba endal olla sina ise. Meil on nii palju valikuid ja nii mõnedki uksed tehakse kohe lahti. Kõige selle udu sees hoia oma usku. Usu, et kõik läheb täpselt nii nagu loodud on. Usu, et sinu soov on juba täitunud kui teadvutada, et aega ei ole olemas. Ole selles kindel ja ütle lihtsalt aitäh. Ära palu, vaid ütle aitäh. Samuti on järgmisel nädalal soodustatud vaadata üle oma finantsid. Vaadata palju kulutad, palju läheb jooksvatele kuludele ja palju säästad. Pane paika 2020.a eesmärgid, kui need ei saanud eelmisel nädalal tehtud. Kui soovid näiteks rohkem reisida, siis tee endale kindel ratsionaalne plaan, mitu % iga kuu kõrvale panna. Selline loogiline plaanide tegemine aitab sul sellel aastal tuua eesmärkide täitumist.


Samuti on järgmine nädal igati hea igasuguste sündmuste korraldamiseks. Kui ees ootab pidu, siis tegele sellega nüüd. Ka pidutsemine ja mõnus koosviibimine toob emotsionaalses plaanis rahulolu. Nädalalõpuks on inimesed rõõsamad, valmis suhtlema ja infot vastu võtma. Ilmselt tuntakse kergendust, et lõpuks on parem enesetunne. Kes tegelenud kõvasti vabanemise ja tervenemise protsessidega, võib tunda ka teatavat sisemist kindlustunnet nagu saab rahulikult jalad maha panna ja seinale toetuda. Endiselt juhi ennast ise. Kari inimesi võib igasuguseid asju rääkida, mis üldse ei lähe kokku sinu sisemise teadlikusega. Kui on nii, siis ehita õlgu, kuula viisakalt ära, aga kui ei hakka külge, siis ei ole ka midagi teha. Mängi ise enda tasanditel ja tegutse siis, kui sina valmis oled. Kui südames on rahu, siis ei ole vahet, mis väljaspool toimub.


Viimaseks soovitan tuua rõõmu kõikidesse toimetustesse. Muuda kõige rutiinsemad tegevused nagu söögi tegemine või hammaste pesemine natukenegi lõbusamaks. Pane näiteks peale hea muusika, laula ja tantsi. Tõesti tee mida iganes soovid, et panna ennast vähegi paremini tundma argiteemades! Nii tõstad oma vibratsiooni ja ka unistused on kiiremad täituma.


Ilusat nädalat!


Spirituaalne Elustilist