Inglitaro sõnumid 12.-18.08

Kui oled varasemalt tundnud, et mikski nagu hoiaks plaanide tegemist või tegutsemist tagasi, siis nüüd on see läbi. Tunnetatav on, et ratas läheb jälle veerema ja palju lihtsam on ka algatada uusi asju. Sellega kaasneb ka hea õnn ning sobib igasugune liikumine, reismine ning ostud seoses liikumisega näiteks autoost. Tuntav on positiivsete muutuste ilmnemine ja kergendustunne, et lõpuks on raskem periood ületatud. Oleme justkui käinud pika tee läbi ja kogenud igasuguseid väljakutseid ning vaikselt näeme valgust. Ainuke asi, millega saad ennast tagasi hoida on mitte otsustamine. Ees võib olla palju valikuid ja raske on nende vahel valida. Saa sellest üle, tehes otsuse, mis on parim sulle ning proovi oma mõtetest välja lõigata kõik, mida teised arvavad või mis teistele meeldiks. Kuula ennast ja oma intuitsiooni, nii saad uueneda, mida praegu on väga vaja. Oleme uuenemise ukse eest, et võtta vastu veel positiivsem tulevik.

Aeg on mõista oma elu eesmärki. Saad selle leida siis, kui sa oled neutraalne, lased vabaks kõik hinnangud enda ja teiste suhtes. Siis mõtle, mida sa tõepoolest soovid ja järgne sellele. Tegutse kindlalt, kui ettevaatlikult nüüd edasi. Ole lahke teise vastu samal ajal ajades om asja. Võimalik, et tegutseda tuleb kiirelt ja otsusekindlalt. Otsi enda sees tasakaalu ja mõõdukust. Tea, et kõik tuleb omal ajal. Võta praegu ette ainult üks eesmärk. Tunnetatav on ka paljude inimeste õigepuhkemine, millega kaasneb avatus armastusele ja ka spirituaalne kasvamine. Hoolitse enda eest sellel ajal ja ümbritse ennast ilu ning heaoluga.


Igal nädalal toon teie Inglitaro prognoosi, mis kirjeldab uue nädala energiaid ja annab abistavaid sõnumeid. Kasutan Doreen Virtue Inglitaro ja Haldjakaarte, mis on toetava ja pehme energiaga. Olen neid kaarte kasutanud paar aastat. Tunnetan intuitiivselt peamiselt piltide kaudu, mida soovivad kaardid öelda ning kasutan oma selgeltteadmist. Välimuselt on kaardid väga ilusate visuaalidega ja kannavad inglite, ükssarvikute, merineitsite ning haldjate sümboolikat.

... Nüüd saab tellida kaugnõustamise, kui soovid isiklikumat lähenemist! Kaugnõustamisel aitan Sul lahti mõtestada teemasid, millele soovid vastuseid saada. Vastuseid kanaldan algolemusest ning kasutan lisaks Inglitaro kaarte, mis jagavad abistavat, kuid täpset infot olles toetava ja pehme energiaga. Broneeri kaugnõustamine, kui see kõnetab sind ja tunned või tajud, et saan olla Sulle abiks. Olen Sulle olemas! Tellimiseks klikka SIIA.