Inglitaro sõnumid 11.-17.11

Armsad hingelised! Uus nädala energia toob meile võimaluse näha väga kiirelt enda loodud tulemusi. Sa vaid mõtled korra mõne soovi peale ja juba võid hakata nägema, kuidas elu viskab esimesed reaalsed tulemused su ette. Sul on nüüd kõik vajalik olemas, et luua maagilist elu. Järgmine nädal võibki näidata oma maagiat. Hoia siht silme ees ja keskendu enda jõule ning eesmärkidele.


Mõnikord võid aga saada soovitud tulemuse, kuid süda jääb ikkagi kuidagi tühjaks. Põhjus on see, et oled loonud läbi mõistuse või materiaalsuse, mitte läbi südame ja intuitsiooni. Ava ennast nüüd oma südamesoovidele, ära suru oma eesmärke alla, mõeldes, mis teised arvavad või kas oled piisavalt võimekas. Kui soov on tulnud juba sinu südamesse, siis peab olema sellele truu ja sulle on antud kõik, et seda teostada.


Võid nüüd mõista, kuidas oled oma elu loonud, millised on sinu mõttemustrid ja saad soovimatuid vaatenurki ümber pöörata. Hakkad rohkem mõistma, et vahepeal on vaja võtta aeg maha. Ennast analüüsida ja korrastada. Võid soovida pausi võtta või elu viskab sulle ette situatsiooni, kus oled sunnitud elama päev korraga. Üks on aga selge, meie sisemaailm räägib meiega aina rohkem ja rohkem. Ei saa hoida kinni seda, mis tahab seest välja pääseda. Lase tal siis tulla. Kasvõi nuta välja, kirjuta, räägi. Usalda enda soove ja tunnetusi. Sinu sees on justkui suur paks raamat, mis nõuab avamist. Sa ei pea korraga tervet raamatut lugema, õpi tundma ennast ühe lehekülje kaupa. Nii võid jõuda läbimurdeni!


Ära muretse selle pärast, et sinu süda tahab midagi, mis justkui nagu ei tooks finatsilist rahulolu. Usu mind, igal hingest tehtud tegevusel on omad jälgijad või nö ''kliendid''. Praegu on pigem hetk ennast täiustada, õppida veelgi enamat, kas haridusasutuses või hoopis inimestelt enda kõrvalt. Elul on praegu palju õpetada ja pakkuda huvitavaid kogemusi. Mida kindlamalt sa endasse ja oma edusse suhtud, seda kergemini järgneb ka materiaalsus. Hingeliste projektidega on aga nii, et kõik olenebki sinu sisemisest seisundist. Elu pakub meile nii palju, kui oleme valmis vastu võtma. Vaata kõrvalt teisi kaaskolleege samas valdkonnas, kes on läbi löönud. Lase ennast sellel motiveerida.

Ka suhetes on uuel nädalal oluline koht. Kui sa suudad pakkuda inimestele, kes on sinu teel ükskõik millist toetust, siis sügavam kontakt on garanteeritud. Toetus võib olla lihtsalt kellegi ära kuulamine, aga ka hea sõna või arvamuse jagamine, enesekindluse süstimine või inspireerimine. Ole avatud inimestega suhtlema ja võid leida väga toredaid mõttekaaslasi.


Lõpetuseks usu endasse! See on nii kulunud ütlus, aga kui sa päriselt õpid olema endaga ja aksepteerid, et niimoodi ma siia sündisin ja mõistad, et see on sinu stardipunkt, siis mida sa saad edasi teha? Millised võimalused on sulle antud? Kasuta neid! Pane oma siht paika ja mõista, et sind toetatakse. Igalpoolt. Sinu pere. Sõbrad. Tuttavad. Lahkunud lähedased. Kõrgemad jõud. Ja mis kõik veel, mida me veel ei tea. Tule välja ohvriseisundist. Keegi ei võlgne sulle midagi ja keegi ei ole süüdi, et sinuga on nii või teisiti. Sul on antud eluga võimalus olla see hing, kes siia maailma toodi. Kindlasti põhjusega. Otsi enda põhjus või eesmärk ülesse. Ja alusta.


Siruta oma tiivad välja ja lenda!


Spirituaalne Elustilist