Inglitaro sõnumid 11.-17.05

Head lugejad!


Uus nädal toob energia, mis paneb sissepoole vaatama. Nädal pakub sellesmõttes puhkust, et saad rohkem enda eest hoolitseda, end koguda ja mõtteid mõlgutada. Sisehääl on väga tugev ja tuleb esile uus info või selgus enda ja oma elu kohta. Võid mõista, mis omadused sinus sulle endale ei meeldi ja sind jätkusuutikult ka ei toeta. Näiteks võid mõista kui kangekaelne oled või kui palju stressi endale oma mõtetega tekitad. Saad paremini aru, mis on sulle endale hea ja kuidas korrigeerida neid aspekte endas, mis sulle rohkem kahju kui kasu toovad. Enese teadvustamisega annad sa võimaluse tõmmata tempot maha ja rahuneda ning seejärel muuta kurssi.


Võid hakata mõtlema, et mida sa täpselt tahad. Saad aru, kui oluline on oma soovid detailselt läbi mõelda. Just sellepärast, et me saamegi seda, mida tahame ja nüüd manifesteerub kõik kiiremini. Nii võib tulla mõistmine, et teiste soovid ei pruugi olla üldse need, mida sina tahad ja mis sinu eluteega kokku lähevad. Kui palud oma soovi täitumist, siis selle juhtumiseks tuleb uuel nädalal soov lõplikult vabaks lasta. Kui sa palud südamest, siis Universum kuuleb sind nii või teisti ning vastused ja toetus juba liigub sinuni. Nii kaua keskendu muule. Kui oled segaduses sellest, kes sa oled ja mida soovid, siis ole rahulikult paigal. Tuleb info, et hinge sisemine tarkus tahab tulla pinnale. Seda toetad nii, kui oled kannatlik ja annad endale vabaduse avastada. Luba endal hingata sügavalt, nii kaua kuni rahutunne jõuab sinuni. Visualiseeri situatsioone ja inimesi, kes sinu sisemisele valgusele panustavad. Kujutades neid visioone ette, tunne seda armastust, lahkust ja imelist koostööd, mis on kõikidele kõrgemaks hüvanguks. Ja siis märka, mis muutub reaalsuses ja vajadusel korrigeeri enda visioone.


Järgmisel nädalal ongi hea keskenduda ühele sihile, ühele tegevusele päevas korraga. Muidu võid teha asju poolikult ja tulemus toob rahulolematust. On keeruline tulla toime ootamatustega ja kaitsereaktsioon on kerge tekkima. Pigem mõelda oma sammud 10 korda läbi ja siis alles vaikselt liikuda. Kaitsereaktsioon ja enda eest võitlemine võib järgmisel nädalal väsitada. Kuna loodus on rahulik ja lapsemeelne, siis liigne tõsisus ja rasked teemad ei ole soodustatud. Ka igasugune enda võrdlemine teistega ja võitlus toob pigem pinget.


Uus nädal toetab ka pere ja lähedastega aja veetmist. Meie kõigi üks elu ülesanne on olla panus oma kallite inimeste elus. Energiad soosivad nüüd just lapsemeelsust, mängimist ja isegi tobedaid tegevusi, mitte tõsiseid vestlusi. Või siis avab lapsemeelsus meis ruumi rääkida asju, mis on olulised. Lapsemeelsuse kaudu õpime rohkem kui arvata oskame. Täiskasvanud õpivad lastelt ja vastupidi. Tuleb mõista, et selleks antud aega peab kasutama kvaliteetselt ja olema hetkes kohal. Nii keerad oma fookuse armastusele ka teistes valdkondades.
Haldjate energia kutsub meid uuel nädalal üksi ning oma lähedastega loodusesse, metsa ja mere äärde. Sinna kus tunned end hästi. Istu maha ja toeta ennast puu vastu.  Toetab ka puude kallistamine. Enne kui puud kallistad, siis palu temalt luba. Mõne aja pärast jõuab sinuni sisetunne, kas puu on sellega nõus. Seejärel kallista puud ja täna teda. Kujuta ette, kuidas sinu selgroost kasvavad juured otse maasse ja ühenduvad maa tuumaga. Selline tegevus maandab ja laseb puul anda endale tarkust. Tarkus aitab saada üle raskematest olukordades, aga näha ka suuremat pilti. See on praegu väga vajalik, et mõista kuidas elu meid tegelikult õnnistab ning kuhu Universum meid suunab. Samuti võid tajuda järgmisel nädalal, et soovid teha oma toitumises ja elustiilis muutusi. Looduse kaudu võib ka see teadmine tulla, et elaksid kooskõlas nii looduse ja samal ajal endaga.Mõnusat avastamist

Spirituaalne Elustilist