Inglitaro sõnumid 10.-16.08

Hei imelised! đź’•


Sellel nädalal hakkame me nägema enda sisemuse peegeldust eriti tugevalt. Peegeldus tuleb nii, et saaksime seda vaadelda ja see ei too liigselt katsumusi. Pigem on peegeldus vajalik meile teadvustamiseks ja tõstmaks kaastundlikust nii iseenda kui teiste vastu, kes sulle peegelduses vastu vaatavad. Nädal annab aega ka olla üksinduses, et oma peegeldusi hinnata. Ülesse võivad tulla ka tugevad emotsiooniid, nagu viha ja ärritus. Austa oma kõiki emotsioone, sest tegemist on siiski veel puhastuse protsessiga, mis vajab läbimist. See aitab põletada läbi energiaid, mis on sinu sees ja muud moodi ei suudaks lahustuda. Jaga oma tundeid nendele, kes sind ei hinda ja mõistavad, et sina ei ole viha, vaid see on hetkeline emotsioon. Toimub tugev südame kanalite avamine ja selle kaudu üleüldine laienemine, mis muudab meid empaatilisemaks, tundlikumaks ja soovi elada kergemalt lennates pilvede kohal. Näeme vihjed elust, mis ootab meid ees. See saab olema harmoonilisem ja kergem, kus sind ümbritsevad sinule vastavad energiad. Me tahame lennata, tunda rõõmu ja armastust ning seda hakatakse meile pakkuma, kui teeme vastavad valikud. Valikuid on vaja langetada igal elualal!


Pilt: Rassouli


Töös ja karjääris on sel nädalal hea vaadata tulevikku ning teha kokkuleppeid nii teistega kui ka iseendaga. Tööenergiad vajavad samuti muutust ja siin saab iga inimene oma töötegemise viise, mustreid ja uskumusi muuta. Aeg on lahti lasta esivanemate töötegemise mustritest, mis kandunud meile üle. Näiteks ei pea me enam tegema väga pikki tööpäevi ega ka nn higi ja pisaraid valama. Tööl võib käia ka tundes rohkem rõõmu, spontaansust ja vabadust. Muutused maailmas toovad uued viisid, kuidas tööd teha ja siis saab igaüks kohandada see enda ellu vastavalt. Ka ettevõtted liiguvad muutuste suunas, mitte just alati vabatahtlikult, kuid muud ei jää üle. Oluline on valida töö, mis hoiab sind ennast ja toidab hinge. Alati - alati järgneb sellele materiaalne küllus! Võtab lihtsalt natuke aega. Sel nädalal tuleb rohkem ette tööl kergust ja rõõmu, too ka ise oma tööse sisse lõbusust ja tähista seda kui kaugele oled jõudnud. Pane töö taustaks mängima mõnus muusika ja see juba aitab tõsta heaolu vibratsioone. Vaimse töö kõrval on vaja anda ka kehale energia, aitab looming ja kehaline tegevus.


Armastuses ja suhetes on tunda, et justkui laseme lahti praegu kõikidest sidemetest ning tahame lennata. Lennata ja liikuda kõrgustesse ning vaadata, kes meiega kaasa lendavad. Mõned suhted jäävad maha, teised tulevad magnetina kaasa. Armastuses on tähtis sel nädalal õrnus ja lahkus. Tuleb näha teise inimese õrnemat poolt ja avada enda haavatavus, et suhe liiguks järgmisele tasemele. Materiaalsetest teemadest rääkimine eriti edasi ei vii. Ürita puudutada südant, selleks tunneta teise inimese hetke energiat, tema emotsioone ja seisundit. Mine samale tasemele ja pane ennast tema positsioonile. Siis mõistad, mida tal on kõige rohkem vaja ja kus tuntakse puudust. Nii ongi sel nädalal hinnas tähelepanu ja toetus. Mitte ainult paarisuhtes, vaid ka armastuses, mis voolab perekonna, sõpruskondade või lemmikloomade vahel.


Enesearengus soovitan sel nädalal tõsta oma standardeid. Kui sa ei peaks leppima millegagi, siis mida sa valiksid? Kui piiranguid ei ole, siis mida sa sooviksid teha? Potentsiaali võimalus meie eludes kasvab. Võimaluste saabumine kasvab. Kuna oleme uutes energiates, siis saame ise oma väljundi valida. Kui tunned, et on raske seda uskuda, siis palu oma ingleid appi. Eriti kui tunned hetkel mingis teemas raskust ja nö maha jäämist. Sel nädalal tasub end inspireerida mõne hea raamatuga ja lugeda, kuidas näiteks inglid meile abiks on või kuidas inimesed on oma elu muutnud. Sa leiad raamatu, mis sulle vajalik! Samuti saadetakse meile sõnum, et vahepeal anna endale aega puhata. Alati ei ole vaja olla produktiivne, vaid tuleb panna endale teadlikud piirid ja hoida ennast.


Ilusat suvist nädalat 🌼✨


Spirituaalne Elustilist

212 views
  • Instagram
© Copyright

©2019 by Spirituaalne Elustilist                                              Spirituaalne Elustilist OĂś, reg. nr: 16147981