Inglitaro sÔnumid 10.-16.08

Hei imelised! 💕


Sellel nĂ€dalal hakkame me nĂ€gema enda sisemuse peegeldust eriti tugevalt. Peegeldus tuleb nii, et saaksime seda vaadelda ja see ei too liigselt katsumusi. Pigem on peegeldus vajalik meile teadvustamiseks ja tĂ”stmaks kaastundlikust nii iseenda kui teiste vastu, kes sulle peegelduses vastu vaatavad. NĂ€dal annab aega ka olla ĂŒksinduses, et oma peegeldusi hinnata. Ülesse vĂ”ivad tulla ka tugevad emotsiooniid, nagu viha ja Ă€rritus. Austa oma kĂ”iki emotsioone, sest tegemist on siiski veel puhastuse protsessiga, mis vajab lĂ€bimist. See aitab pĂ”letada lĂ€bi energiaid, mis on sinu sees ja muud moodi ei suudaks lahustuda. Jaga oma tundeid nendele, kes sind ei hinda ja mĂ”istavad, et sina ei ole viha, vaid see on hetkeline emotsioon. Toimub tugev sĂŒdame kanalite avamine ja selle kaudu ĂŒleĂŒldine laienemine, mis muudab meid empaatilisemaks, tundlikumaks ja soovi elada kergemalt lennates pilvede kohal. NĂ€eme vihjed elust, mis ootab meid ees. See saab olema harmoonilisem ja kergem, kus sind ĂŒmbritsevad sinule vastavad energiad. Me tahame lennata, tunda rÔÔmu ja armastust ning seda hakatakse meile pakkuma, kui teeme vastavad valikud. Valikuid on vaja langetada igal elualal!


Pilt: Rassouli


Töös ja karjÀÀris on sel nĂ€dalal hea vaadata tulevikku ning teha kokkuleppeid nii teistega kui ka iseendaga. Tööenergiad vajavad samuti muutust ja siin saab iga inimene oma töötegemise viise, mustreid ja uskumusi muuta. Aeg on lahti lasta esivanemate töötegemise mustritest, mis kandunud meile ĂŒle. NĂ€iteks ei pea me enam tegema vĂ€ga pikki tööpĂ€evi ega ka nn higi ja pisaraid valama. Tööl vĂ”ib kĂ€ia ka tundes rohkem rÔÔmu, spontaansust ja vabadust. Muutused maailmas toovad uued viisid, kuidas tööd teha ja siis saab igaĂŒks kohandada see enda ellu vastavalt. Ka ettevĂ”tted liiguvad muutuste suunas, mitte just alati vabatahtlikult, kuid muud ei jÀÀ ĂŒle. Oluline on valida töö, mis hoiab sind ennast ja toidab hinge. Alati - alati jĂ€rgneb sellele materiaalne kĂŒllus! VĂ”tab lihtsalt natuke aega. Sel nĂ€dalal tuleb rohkem ette tööl kergust ja rÔÔmu, too ka ise oma tööse sisse lĂ”busust ja tĂ€hista seda kui kaugele oled jĂ”udnud. Pane töö taustaks mĂ€ngima mĂ”nus muusika ja see juba aitab tĂ”sta heaolu vibratsioone. Vaimse töö kĂ”rval on vaja anda ka kehale energia, aitab looming ja kehaline tegevus.


Armastuses ja suhetes on tunda, et justkui laseme lahti praegu kĂ”ikidest sidemetest ning tahame lennata. Lennata ja liikuda kĂ”rgustesse ning vaadata, kes meiega kaasa lendavad. MĂ”ned suhted jÀÀvad maha, teised tulevad magnetina kaasa. Armastuses on tĂ€htis sel nĂ€dalal Ă”rnus ja lahkus. Tuleb nĂ€ha teise inimese Ă”rnemat poolt ja avada enda haavatavus, et suhe liiguks jĂ€rgmisele tasemele. Materiaalsetest teemadest rÀÀkimine eriti edasi ei vii. Ürita puudutada sĂŒdant, selleks tunneta teise inimese hetke energiat, tema emotsioone ja seisundit. Mine samale tasemele ja pane ennast tema positsioonile. Siis mĂ”istad, mida tal on kĂ”ige rohkem vaja ja kus tuntakse puudust. Nii ongi sel nĂ€dalal hinnas tĂ€helepanu ja toetus. Mitte ainult paarisuhtes, vaid ka armastuses, mis voolab perekonna, sĂ”pruskondade vĂ”i lemmikloomade vahel.


Enesearengus soovitan sel nÀdalal tÔsta oma standardeid. Kui sa ei peaks leppima millegagi, siis mida sa valiksid? Kui piiranguid ei ole, siis mida sa sooviksid teha? Potentsiaali vÔimalus meie eludes kasvab. VÔimaluste saabumine kasvab. Kuna oleme uutes energiates, siis saame ise oma vÀljundi valida. Kui tunned, et on raske seda uskuda, siis palu oma ingleid appi. Eriti kui tunned hetkel mingis teemas raskust ja nö maha jÀÀmist. Sel nÀdalal tasub end inspireerida mÔne hea raamatuga ja lugeda, kuidas nÀiteks inglid meile abiks on vÔi kuidas inimesed on oma elu muutnud. Sa leiad raamatu, mis sulle vajalik! Samuti saadetakse meile sÔnum, et vahepeal anna endale aega puhata. Alati ei ole vaja olla produktiivne, vaid tuleb panna endale teadlikud piirid ja hoida ennast.


Ilusat suvist nĂ€dalat đŸŒŒâœš


Spirituaalne Elustilist

213 views