Inglitaro sõnumid 10.-16.06

Igal pühapäeval toon teieni järgmise nädala Inglitaro prognoosi, mis kirjeldab uue nädala energiaid ja annab abistavaid sõnumeid. Kasutan Doreen Virtue ja Radleigh Valentine Inglitaro kaarte, mis on toetava ja pehme energiaga. Olen neid kaarte kasutanud paar aastat. Välimuselt on kaardid väga ilusate visuaalidega ja kannavad inglite, ükssarvikute, merineitsite ning haldjate sümboolikat.

Järgmine nädal võib olla kohati rahutu ja tuua ebakindlust. Võid tunda, et soovid keerata selja paljudele teemadele ja edasi liikuda. Samuti on tunda, et need temaatikad, millele ei soovita enam

oma energiat panustada on energeetiliselt tühjad. Karikad on justkui tühjaks saanud ja sealt pole midagi enam võtta. Energiavahetust enam ei toimu ning vajalikud kogemused on saadud. Neid teemasid võib olla isegi mitmeid (töökoha, suhete, maailmavaadete jne seotud muutused/lõpetamised).

Tunnetan, et paljud alustavad täiesti uut rännakut enesesse. Oled nii palju muutunud ja varasemad raskemad perioodid valmistasin meid selleks ette. Oli tunda, et midagi muutub, aga nüüd saad hakata soovitud muutuseid realiseerima. Nüüd on võimalus valida, millist elu sa tahad ja minna oma teed. Kui sa veel ei tea kuhu poole, siis istu endaga maha, kirjuta üles või mõtle läbi, millist elu soovid.


Aina rohkem kuulatakse oma südamehäält ja asutatakse välja sellest, mida ühiskond meilt ootab. Nüüd on oluline see, mida sa endalt ootad. Otsitakse seda, millel oleks enda jaoks sügav tähendus ja mis pakuks nii vaimset kui hingelist arengut. Selle jaoks on teed nüüd valla. Kasuks võib tulla mediteerimine ja looduses käimine, et vabastada vana ja saaks endas selgusele jõuda. Võimalik, et muutustega kaasnevad hirmud teadmatusest. Tegelikult ei ole vaja üldse hirmu tunda ja halvimat karta, vaid usaldada, et sa oled hoitud. Kui elad vastavalt oma hingesoovidele, siis sind varem või hiljem aksepteeritakse ja tunnustatakse. Sa saad olla suurepäraseks eeskujuks teistele, kui elad läbi oma hinge ja tänu sellele tõstad ka oma lähedaste energeetilist sagedust. Kõik võidavad sellest!Suvega käib kaasas rohkem suhtlemist ja ilmselt satud erinevate inimestega kokku. Neil inimestel võivad olla teistsugused ja traditsioonilisemad vaated kui sul. Kui sinu arusaamad nendega ei kattu, siis lase olla. Ole rohkem vaatleja ja võta ainult killuke infost, mis sulle sobis. Me oleme nii erinevad ja kui keegi ei mõista sind, siis pole sellest hullu midagi. See ei ole märk, et kõnnid valel teel, vaid pigem vastupidi. Kõikide teiste arvamuste vahelt on oluline oskus jääda ikka iseendaks ja mitte lasta ennast liigselt mõjutada!


Spirituaalne Elustilist