Inglitaro sõnumid 10.-16.02

Hei imelised!

Ladudes kaarte järgmiseks nädalaks, tuli minu tajusse erakordselt palju erinevat infot ja sõnumeid! Tunnetan, et uuel nädalal on inimesed väga erinevates etappides. Kellel tempo on rahulik, kes on ootuses, kes sirutab oma tiibu, kes on segaduses, kes alustab midagi täiesti uut. Kõik on nii individuaalne ja samas toetub Universumi energiatele.


Miks igaüks on nii erinevas minekus? Minu taju on see, et me ühendume praegu sügavalt oma esivanemate energeetikaga. Need liinid on lihtsalt nii omanäolised ja sellepärast oleme erinevas arengus. Meil on erinevad mõjud ja baas taga. Praegune periood annab mõista, kui sügavalt oleme seotud oma DNA kaudu esivanemate, nende uskumuste, elukommente ja kõige sellega, mis on meile kaasa antud. Teisalt oleme hinged, kes on oma kõrgema mina kaudu seotud kõikide Universumi jõududega. Meile antakse valida, kas lähme pigem oma karmaatilist liinipidi või valime ise oma saatuse. Eks need mõlemad suured mõjutajad jäävad ikkagi meie juurde, lihtsalt on võimalus teha valikuid ja korrigeerida kui miski ei panusta sulle enam.


Meil on võimalus kujundada endast suurem perspektiiv, kui me kaotame ära piirangud. Saab loobuda just nendest piirangutest, mis sulle enam ei panusta. Igaüks tunnetab neid omamoodi, vastavalt enda kogemustele. Kas kaotada oma suguvõsa piiranguid või need uskumused, millest ise oled oma loo kokku pannud? Valik on sinu.


Kuidas sa saad luua endast suuremat perspektiivi? Meil on jõud anda hinnanguid. Mis saaks, kui loobud hinnangutest, et miski oli üldse hea või halb? Kui su perekond on sind mõjutanud ja sa arvad, et see on negatiivne, siis võta ära sealt see silt ''negatiivne''. See lihtsalt oli. Kui sa arvad, sa ise kujundad oma elu positiivselt, siis võta ära sealt silt ''positiivne''. See lihtsalt on. Pane paberile kirja kõik hinnangud enda kohta. Kes, mis, kus sa arvad, et miski või keegi sind mõjutas või liiga tegi. Muutu selle suhtes neutraalseks. Niimoodi võtad ära jõu sellelt, et see kogemus sind ka edaspidi suunab. Ei, seda enam siis ei ole. Puuduvad piirangud, raamid, uskumused. Oled puhas leht. Kõik on lihtsalt üks kogemus.


Sa hakkad mõistma, kes sa tõeliselt oled. Üks hing. Sinus on puhtus, tugevus, vägi. Sa lihtsalt oled. Kas sa siis selle teadmisega tahad veel oma ambitsioone taga ajada? Või lased voolata ja tuleb ju nagunii see, mis tulema peab. See mis energia on sinu sees, seda kutsud ka enda ellu. Luba endal uuel nädalal sirutada tiivad ilma piiranguteta. Mine tööle ilma ootusteta, loo päev ilma ootusteta. Lase endal lihtsalt kulgeda, kogeda, tunda. Käitu spontaanselt, läbi hinge ja keha rahulolu. Niimoodi saad endasti täiesti uue pildi.

Mõistame nüüd, kui vajalik on vahel tempo maha võtta. Nautida seda ühte hetke, ühte päeva, mitte rohkem ette mõelda. Sa hoiad nii oma tervist, enda elu tasakaalu, ei pane endale raame ega tulevikuootuseid. Piisab sellest, kui lihtsalt oled, suhtled oma teejuhtide ja inglitega (kui tahad), soovid oma soovid, siis lased vabaks ja tunned, et oledki väärt seda, mida soovid.


Usu mind, kui sa vabastad kasvõi mõneks päevaks need ootused tunneb su keha ennast palju paremini. Sa võid tunda kergendust, sest ei suru oma hinge sinna kuhu ta jõuab nii või teisiti. Hing tahab jõuda nii, et sul oleks hea. Võta ainult üks samm korraga, üks päev korraga, üks tunne ja emotsioon korraga. Imesid hakkab siis juhtuma!


Uuel nädalal tunned aina rohkem, kuidas sinu elueesmärki toetatakse ja kuidas kõigel on suurem plaan. Kui tunned, et vajad tasakaalustamist, siis sobib selleks näiteks jooga ja venitamine. Kes on füüsiliselt aktiivne võib vajada välja kirjutamist, et ka mõistus saaks puhtaks. Ära lase ennast piirata ka sellest, mida mina kirjutan. Kui midagi ei kõneta, siis see ei olegi sulle. Sinu hing teab, mis informatsiooni pead sa siit saama ja mida mitte. Kui loed midagi huvitavat ja see läheb meelest ära, siis ei olegi vaja. Kui kuulad kellegi juttu ja ei suuda keskenduda, siis see ei ole sulle. Tunneta ennast ja ära suru endale peale seda, mis on populaarne, aga sulle ei sobi. Sinu keha on kompass!


Maagilist nädalat!


Spirituaalne Elustilist