Inglitaro sõnumid 09.-15.09

Järgmisel nädalal on ohjad sinu käes. Kõik läheb nii, nagu sina plaanid. Sul on võimalus teha positiivsed ja optimislikke plaane. Hoida ennast rõõmuenergias ja olla lootusrikas. Hea energia hoidmine nõuab aga seda, et sa ei lähe stressi, kui korraga toimub liiga palju. Multitaskimine on järgmise nädala märksõna, järsku võib tulla sisse uusi ülesandeid, nüansse ja infot, millest polnud varem kuulnud. Vaata kõike rahulikult, nii rahulikult kui saad. Sa teed kõik hästi, kui võtad ühe ülesande korraga ja step-by-step liigud edasi. Kui keegi nõuab sinult liigset, siis kehtesta ennast. Kui see tundub keeruline, siis proovi endale aega juurde võita. Sinu enese heaolu on hetkel oluline, sest sa lood sellega enda tulevikku. Ära lase ennast heidutada, kui asjad ei kuku välja nii nagu lootsid. Mõned asjad ei olegi loodud kestma, vaid tulid meid lihtsalt õpetama. Siiski need annavad elule vürtsi juurde ja olukordade mõistmist. Samuti ära lase endal otsuseid langetada, kui sa tegelikult kahtled või tead, et see ei oleks hea. Ära lase teistel mõjutada oma arvamust, kui vaja võta endale aega, et otsustada emotsioonitus seisundis.


Sinu töö ja looming hakkab ennast ära tasuma. Eriti sujuvad hästi meeskonnas või partneriga tehtud tegevused, tööd, arutelud. Üksteisega on hea jagada oma muresid ja rõõme. Tunned ennast toetatuna ja koostegemisel on suurem jõud, mis võib kiiresti käivitada ja panna uued protsessid. Nii saavad suhted liikuda järgmisele tasandile. Nagu eelmise nädalagi sarnaselt, on endiselt olulisel kohal enda eest hoolitsemine, et saaksid taastada oma tugevuse. Kogu ennast talveks, kehtesta enda sees kogutud tunne ja suur sisemine jõud. Sisesta endale enesekindlust, usaldust ja rahu. Andesta endale kui oled endaga olnud kriitiline või andnud hinnanguid. Meie taga on tugev vaimne meeskond, kes meid alati toetab. 24/7 on nad olemas, seega ei ole meil vaja nii palju muretseda. Kõik läheb nii, nagu minema peab!


Spirituaalne Elustilist


Igal nädalal toon teie Inglitaro prognoosi, mis kirjeldab uue nädala energiaid ja annab abistavaid sõnumeid. Kasutan Doreen Virtue Inglitaro ja Haldjakaarte, mis on toetava ja pehme energiaga. Olen neid kaarte kasutanud paar aastat. Tunnetan intuitiivselt peamiselt piltide kaudu, mida soovivad kaardid öelda ning kasutan oma selgeltteadmist. Välimuselt on kaardid väga ilusate visuaalidega ja kannavad inglite, ükssarvikute, merineitsite ning haldjate sümboolikat.

...

Nüüd saab tellida personaalset kaugnõustamist! Kaugnõustamisel aitan Sul lahti mõtestada teemasid, millele soovid vastuseid saada. Vastuseid kanaldan algolemusest ning kasutan lisaks Ingli- ja Haldjataro kaarte, mis jagavad abistavat, kuid täpset infot olles toetava ja pehme energiaga. Broneeri kaugnõustamine, kui see kõnetab sind ja tajud, et saan olla Sulle abiks. Küsimuste korral kirjuta mulle FBs Spirituaalne Elustilist või meilile s_elustilist@hotmail.com

Kaugnõustamise tellimiseks klikka SIIA.