Inglitaro sõnumid 09.-15.03

Hei imelised!


Järgmine nädal kulgeb edukalt kui hoiad sihi kindla, selge, fokuseeritud ja aktiivsuse kõrgel. Välismaailm nagu teame on täis virr-varri ning vastakaid emotsioone, kuid oluline on hoida siht enda teekonnal, oma eesmärkidel ja igati enda elul. Ära lase ennast mõjutada sellest, mis tegelikult on sinust kaugel. Jah, peseme käsi ja oleme ettevaatlikud ning kui tekib olukord, kus vaja tegutseda, siis tuleb ka seda teha. Küll aga paljude saatust välismaailm tegelikult ei mõjuta ja ära ka ise lase endal teelt kõrvale kalduda. Enamike elu läheb täiskäigul edasi, tempo on kiire ja sihid vajavad tegutsemist. Keskendudes endale saavutad edu.


Tunnetan, et uuel nädalal tuleb ülesse tugevalt enda ja teiste elu kõrvutamine, võrdlemine ja hindamine. Võid mõelda, et miks teised saavad ennast vabamalt tunda kui mina pean töötama. Võid hakata soovima lõbusamaid sündmusi oma ellu. Vaatad teisi oma elus ja sotsiaalmeedias, võib tekkida isegi kerge enesehaletsus. Soov olla parem, ilusam, targem, omada põnevaid sõpru ja mitmekülgset elu on üks teemasid.


Küll aga ei tea tihti, mis on selle fasaadi taga. Mis on teine inimene läbi elanud, kuidas pidanud vaeva nägema, kuidas tegelikult ennast tunneb ja kas see peegeldab ka päriselt heaolu. Usu mind, kõige parem on olla ikka sina ise oma enda valikute ja otsustega. Sinu soovid täituvad siis, kui sa suudad jääda vaatamata kõigele iseendaks. Ära lase sellest kerkida üles tüli, arusaamatusi teistega ega ka enda sisemist konflikti. Sinu alateadvus ja sisekosmos teab sinu elueesmärki, põhjust miks sa siin oled ja miks oled valinud enne siia ilma sündimist sellise saatuse. Sellel on põhjus, mis toidab sinu südant ja hinge.


Tunne järgmisel nädalal ära need olukorrad, kus sa kaldud endast kõrvale. Sa ei pruugi tähelegi panna kui kellegagi nõustud ja kaasa räägid, pärast kahetsedes või mõeldes, et ma ei ole ju selline. Igasugused sellised kiired situatsioonid, mis vajavad sinu seisukohta on nädalal ootamatult tulemas. Jää fokuseerituks ja ära ütle midagi liigset. Proovi mitte rääkida kaasa nendel teemadel, kus sa pole veel seisukohta võtnud, kus puudub sinu jaoks piisav informatsioon ja seetõttu oskad vaid hinnanguid anda. Seda vältides säästad sa ennast! Väga palju. Pärast tunned kergendust.Veelkord tulles selle võrdlemise juurde, siis meile näidatakse praegusel perioodil võimalikult palju vastandeid. Energiad kohe keerlevad sellest. Vastandid tervisevaldkonnas, poliitikas ja puutumata ei jää argielu ning inimeste vahel kerkivad erimeelsused. Ka erinevad teekonnad ja nende kõrvutamine nagu enne mainisin. Asi on selles, et meile õpetatakse üksteisega arvestama. Küll aga toimub see üle kivide ja kändude, sest eriti ei taheta arvestada ning koos hakkama saada. On soov enda sõna maksma panna, egomängud, ahnus jne suurel tasandil suuremalt ja väiksemalt tasanadil väiksemalt...


Ja miks see teema tuleb nii tugevalt esile? Sest meie väli on pihta saanud ja kergelt viidud tasakaalust välja. Selle tagajärjel võivad tekkida eneses kahtlused. Mida siis peale hakata, kui tunned ennast kuidagi imelikult? Sobivad igasugused energiate tervendamise tehnikad. Meditatsioonid, mis ühendavad maaga ja samal ajal kõrgemate vibratsioonidega. Ühenduse leidmine endaga, oma südame kuulamine ja tajumine, milline rahu valitseb sees. Teadmine, et kui kuulame ennast, siis saame olla tervendajad, tajujad ja enda hoidjad igal tasandil. Samuti teadvustamine, et ma olen oluline, ma ei ole väike siin maailmas ja mul on oma koht. Mul on oma eesmärk ja siht. Ma olen palju rohkemat kui füüsiline keha. Ainult sina ise saad endast täielikult aru. Ole see, kes ennast kuulab ja toetab. Samuti igasugune poolvääriskivide ja esoteeriliste vahenditega tegelemine ning ühendumine toob palju toetust, teadmist ja rahu.


Meile saadetakse sõnum, et me oleme nii kosmose poolsete energiate poolt toetatud kui ka maatasandis. Väga tugevalt. Omavahel toimetavad ja suhtlevad planeedid kui ka meie loodus ja keskkond. Selles tasandis pannakse paika uus tsükkel, uued reeglid ja uued muutused, kus kõigil oma oma roll ja sõnum. Nii paljud energiad tahavad kaasa rääkida meie elu kulgemises. Seega ka iga sinu soov ja palve saab kuuldud. Kui sa lased selle õhku mõtetes või sõnades, siis see läheb läbi nii mitme tasandi. Kõik loodusseadused hakkavad töötama sinu hingeliste soovide kasuks. Me oleme ühenduses, alati ja rohkem kui me kunagi teame. Me loome oma elu.


Usu seda, mida sina tunned, mida sina tajud ja õigeks pead. Maailmas on niigi palju arvamusi ja inimesi, kes on teiste arvamuste küüsis. Sina mine ikka oma teed. Meie muresid mõistetakse, aga samas palutakse astuda samm edasi. Näha seda, et kõik saab oma lahenduse ja tuleb seda mõista, et see juhtub ka omal sobival ajal.


Ole valmis korjama nüüd oma elus kasvama pandud vilju. Näeme, mida oleme külvanud ja saame hakata lõikama. Sulle võib osaks saada ka õnnistused, mis tulevad sinu perre või lähiringkonda. Kui keegi on õnnelik ja edukas, siis seda saavad kogeda ka kõik teised lähedased kui nad avavad ja julgevad tegutseda. Energeetika on lähedastel tugevas ühenduses, kohati samal tasandil ja kui üks tõuseb, siis ka antakse võimalus teistele. Jaga oma vilju lahkelt, sest siis on jälle varsti, mida noppida.Maagilist nädalat!


Spirituaalne Elustilist