Inglitaro sõnumid 08.-14.07

Igal nädalalõpul toon teieni järgmise nädala Inglitaro prognoosi, mis kirjeldab uue nädala energiaid ja annab abistavaid sõnumeid. Kasutan Doreen Virtue ja Radleigh Valentine Inglitaro kaarte, mis on toetava ja pehme energiaga. Olen neid kaarte kasutanud paar aastat. Välimuselt on kaardid väga ilusate visuaalidega ja kannavad inglite, ükssarvikute, merineitsite ning haldjate sümboolikat.

See nädal toob paljudele positiivsete muutuste perioodi. Kõrgem jõud tasakaalustab erinevaid energiaid ja seetõttu on meil ka kergem olla. Inglid vaatavad meie üle ning aitavad tuua rõõmu. Hea on viia ellu suuremaid ja väiksemaid muutusi. Astu julgelt edasi, sest suuri takistusi ette ei tule. Kui eelnevad sündmused panid su usu proovile, siis nüüd selgub sündmuste positiivne pool. Võivad tekkida pähe uued suurepärased ideed, mis toovad pikas perspektiivis edu. Ainult on vaja uskuda endasse, et need ideed ei tule niisama ja vajalik on neid teostada. Kui tekivad siiski kahtlused edasiste sammude osas, siis on hea olla omaette ja mediteerida. Endiselt on oluline enda tundma õppimine. Mida rohkem lähed süvitsi endasse, seda täpsemaid vastuseid saad ja leiad kergemini oma sihi.

Tõenäoline on uute põnevate võimaluste kerkimine eriti karjääri vallas. Praegu on hea töökohta vahetada, sest energiad soosivad seda. Suundutakse loomingu ja inspireerivate karjäärivõimaluste poole. Mis sind inspireerib ja kõnetab, on sulle ka õige. Hetkel on soositud äri alustamine, samuti tööpakkumised ja/või edutamised. Leitakse enda ümber inimesi, kes sind tööalaselt toetavad, inspireerivad ja mingil viisil edasi viivad. Võid ka leida inimes(ed), kellega saad teha koostööd ja koos ühiseid eesmärke täita. Pea meeles, et sa ei pea ise kõike tegema. Kui räägid lähedastele oma unistustest näiteks karjäärivallas, siis kohtad mõistmist ja toestust. Seda eelkõige siis, kui oled sisemiselt oma soovidega kooskõlas ja järgid oma südamesoove. Julged ja loomingulised sammud toovad hetkel edu. Ka võivad leida mõned inimesed ennast tugeva meeskonnamängijana ja saada tubli töö eest tunnustust. Naudi teiste inimeste seltsis veedetud aega, ilmselt neil on sulle midagi õpetada ja on olulised sinu eluteel. Samuti on sul praegu palju anda nii perekonnale, sõpradele kui ka neile, kellel on elus vähem vedanud. Kui näed ennast väljakutse ees kedagi aidata, siis võta väljakutse väärikalt vastu ja lahenda olukord loovalt ning enesekindlalt. Sina saad praegu olla inimene, kes hoolib teistest ja tõttab kiirelt appi. Tunneta, kas abisoov on siiras ja sulle määratud ning seejärel tegutse. Sul on praegu võimalus ise kujundada oma suhteid, neid ümber teha ja paremuse poole viia. Sina oled oma elu looja ja mida annad välja, tuleb ka sulle tagasi. Ehk kui vaatad elu positiivselt, lood endal ümber sära ja rõõmu, siis särab ka sinu elu.
Spirituaalne Elustilist