Inglitaro sõnumid 08.-14.06

Hei!


Järgmise nädala energiad on mingis mõttes sarnased eelnevatele nädalatele. Toimub ikka energiate liikumine ja seda kiirema vooluga. Samas tuleb esile teemasid, mis teevad meid haavatavaks. Inimesed on tundlikud ja see paneb ka ebaõiglusele ning valele vastu seisma. Midagi saab tugevalt muudetud meie põlvkonnas ja tegelikult sellega tervendatakse ka minevikumustreid. Järgmisel nädalal võib tunda läbimurret ja võid oma silmaga kogeda muutusi. Väline kaos võib peegeldada lihtsalt inimeste sisemist segadust, tegelikult aga hakkavad asjad paika loksuma. Tekib harmoonia ja kõik hakkab kulgema sujuvamalt. On tunda, et nii kollektiivsel kui ka personaalsel tasandil muutub segadus klaariks, raskuste murdepunkt on ületatud ja uued energiad, mis liiguvd kiiresti ja meie kõrgemaks panuseks, on siin. Võid mõista, miks pidid teatud kogemusi läbi elama ja mis see sulle edasiseks annab. Luba endal tunda tänulikkust ja võta vastu uus ning huvitav.

Järgmisel nädalal saavad lõpetatud paljud teemad. Selleks võivad olla erinevad projektid, kaua kestnud töösuhted ja muu, mille kallal on vaeva nähtud. Samuti lõpetame oma peas teemasid, millel kallal ei ole mõtet enam pead vaevata. Naudime rohkem rahuolu siin ja praegu. Justkui on palju pingutatud ja nüüd lõpuks saab enda tiivad välja sirutada. Enam miski ei piira ega kärbi meie olemuse arengut. Võib tekkida sisekõne, et kuhu edasi. Vot, järgmisel nädalal saadki kaaluda erinevaid valikuid. Võetakse silmaklapid maha, et näeksime nüüd asju selgemini. Palju sündmusi võib toimuda ühekorraga ja erinevad energiad võivad tahta sinu tähelepanu. Vali tasakaalukalt, mis on hetkel kõige tähtsam, hiljem võid tegeleda ka muuga.


Suhetes ja armastuses tajun, et kõik käib järgmine nädal läbi sinu enda. Mida imelisemaks ja maagilisemaks sa ennast pead, seda paremini läheb sul ka suhetes teistega. Ära võrdle ennast teistega, keskendu endale ja oma tugevustele, atraktiivsusele ja sisemisele jõule. Endas kindel olles suudad sa võtta vastu ka armastust ja tähelepanu. Paarisuhetes tuleb olla veidi kannatlikum ja ka selles osas võid tunda, et midagi hakkab muutuma. Ära karda muutuda ja suhet muuta, kõik peab liikuma edasi ning paigalseis ei mõju suhetele hästi. Niissiis võid tunda muutuste tulekut, kuid see ei pruugi veel ennast aktiveerida. Ole avatud armastusele, mis tuleb pere, loomade või isegi looduse poolt. Meie ümber on koguaeg ilu ja armastus, seda tuleb vaid märgata.


On hea aeg ka manifesteerimiseks ja oma energeetiliste toetajatega suhtlemiseks. Üks asi võib viia teiseni ja soovid võivad täituda kiiresti. Võid saada ka olulisi sõnumeid rääkides sõpradega. Keskendu positiivsetele emotsioonidele, ava süda rõõmule ja koge hetke nii nagu see on. On aeg tõsta positiviseid emotsioone tegeledes millegi toredaga. Võid tajuda, et pead loovuma tegevustest, mis tekitavad sinus süümepiinu. Hea on teha igasuguseid muutusi elustiilis, toitumises, treeningutes jms.


Kergust uude nädalasse!


Spirituaalne Elustilist