Inglitaro sõnumid 07.-13.10

Tere, kallid lugejad! Järgmisel nädalal on oluline usaldada enda sisetunnet, sisemisi arusaamu ja tähelepanekuid. See sisaldab sinu enda tõde, mida võid usaldada. Ära kiirusta, ole kannatlik, kui väline maailm sinult midagi nõuab. Tunnetan, et see sama väline maailm ei pruugi olla kooskõlas sisetundega. Väljaspoolt tuleb kohustusi, võib esineda ebameeldivat informatsiooni, viivitusi, rahulolematust ja sisemiselt võib tunda hoopis midagi muud. Hästi palju erinevaid energiaid põimuvad omavahel ja ennast hoiad kõige paremas enesetundes, kuid jääd enda sisetundele ja emotsioonidele kindlaks. Proovi ennast mitte lasta mõjutada nõudmistest, teiste tujudest või manipulatsioonidest. Parem kui saad üldse olla rohkem omaette ja hoida enda energiat üleval. Astu teadlikult segadustest välja ja kuula, mis tunne sind sees valdab. Vaikne omaetteolemine ja väikeste elumõnude nautimine aitab praegustes energiates hakkama saada. Energiates toimuvad muudatused ja ka mina tunnen mõnikord ennast kui puulehena, kes tuulega kaasa liigub.

Mõjutustest välja liikumiseks tuleb teha teadlik otsus, ennast hoida ja tegeleda sellega, mis sind toetab. Kõlab küll nagu kulunud jutt, kuid meil on kõik olemas, kui vaid usume endasse. Kui sa võtad vastu otsuse, et nüüd olen mina ise ja väljun ohvirollist, vastutan enda eest ja tean, et olen võimekas, muutub nii mõndagi. Me särame kõik, aga kui kardame seda näidata, siis on raske saavutada täit sisemist rahuolu, mille poole ju püüdleme.


Järgmine nädalal võib saada selgeks visioon, mille poole soovitakse liikuda. Meile saadetakse vihjeid, ''kokkusattumisi'', sõnumeid ja märke. Kui sul tekib mõni huvitav idee, siis pane see kindlasti kirja. Ja tee see asi ära! Meie kõrgem mina teab, mis on parim ja juhatab sind. Ta teab, mis oli minevikus, mis on olevikus ja mis tuleb tulevikus. Nii ta sind suunab ja julgustab ikka paremuse poole. Samuti saadetakse meile sõnumeid sellest, et tuleb rutiinist välja astuda. Minna väikesele või suuremale seiklusele. Mõtle, mida oled tahtnud juba ammu teha ja pane plaan paika. Selline seiklus toob uusi vaateid ja põnevaid võimalusi. Sa tunned ennast pärast palju paremini, ausalt!


Lisaks tahab Universum meile öelda, et meil on piiramatu võimalus kõikvõimalikele ressurssidele. See ei nõua mitte midagi, ei mingeid eeldusi, samuti ei pea olema mingid oma peas tekitatud tingimused täidetud. Sa pead tegema lihtsalt ukse lahti ja uskuma, et armastust, küllust, tervist ja kõike, mida soovid ei ole kunagi liiga palju ja see ei saa otsa. Universum saab pakkuda seda kõigile, kui ütled vaid "JAH"!

Näiteks eile jalutuskäiku tehes mõtlesin oma kõikide unistuste peale. Lasin ennast viia mõtetes sinna kohta, kus see kõik on juba täitunud. Ma tundsin seda emotsiooni, rahulolu ja õnne. Ma lasin enda kujutlusvõime vabaks ja mõtlesin kõigele nii, nagu piiranguid ei eksisteeriks. Sest piirangud tekivad vaid meie endi peas. Seda kõike tunnetades hakkas järsku vihma sadama. Kuna olin enda energia rahulollu viinud, siis vihma kallamine ei tekitanud minus mitte mingeid negatiivseid emotsioone. Ma nautisin vihma täielikult, võtsin kapuutsi peast ja lasin kallata. Tundsin, kuidas vihm uhub ära kõik selle, mida ei ole mul vaja. Puhastas ja laadis. Loodus toetas mind ja toetab ka sind. Mida ma tahan sellega öelda, on see, et vii ennast mõtetes sinna kohta, kus sa tahad olla. Sinu aju ei tee vahet, kas see juhtub päriselus või ainult peas. Kui sa suudad seda ette kujutada, tunda emotsioone, siis see juhtub. Ära lase ennast ühiskonnal ja tavaelul mõjutada. Võib mõelda, et need on kohati kaks erinevat maailma. Sa pead olema oma peas nendes heades kohtades, kus su unistused on täitunud. Võtab vahel aega, et reaalsus muutuks. Kuid hoia seda visiooni, ole avatud kõikidele ressurssidele ja tegutse, tegutse, tegutse. Tegutse targalt ja oma südamega. Kui oled kuskil, kus ei taha olla, siis vii oma mõtted heasse kohta. Ole kannatlik. Ja kõik muutub juba varsti...


Ilusat ja edukat nädalat! Vali oma mõtteid ja emotsioone südamega! Olevik on vaid mineviku realiseeritud emotsioonid. Nüüd saad valida, mis tulevikus näha tahad.


Spirituaalne Elustilist