Inglitaro sõnumid 07.-13.09

Heia!


Kui eelmine nädal oli suhteliselt rahutu ja oma energiates väsitav, siis see nädal toob veidike rahu ja kindlust uue suhtes. Välk uute arengute näol lööb sisse nendesse kohtadesse, kus liigselt ei pingutata, vaid lastakse asjadel oma soodu minna. Nüüd ollakse rohkem valmis keskenduma enesearengule, karjääri ja õpingutele, millega tegelikult pühitakse ära mineviku mõjutused, raskused mõttetasandites ja iseenda saboteerimine. On uute kogemuste ja uute inimestega kohtumise aeg. Uutel arenguteedel vajame uusi energiaid enda ümber ja kui sa seda energiate tasandil ei tunneta, siis näed tõestust uuest uute kogemuste, inimeste ja situatsioonide tekkimise kaudu. Need, kes kogesid kevadel ja suvel põrutavaid kogemusi näevad nüüd, et hullem on möödas ja võimalik näha elukest positiivsemates toonides. Saab hakata uuesti looma ja loomine toimub nüüd eriti kiiresti. See ongi uue maailma võlu - miski ei seisa paigal, kõik liigub, vaid tempo on erinev. Kui miski soov ei ole veel valmis küpsenud, siis asi ei ole ilmselt sinu teema, vaid lihtsalt see ei ole veel oma paika sätitamisega valmis saanud. Nädal on hea pigem jälgimiseks, fokuseerimiseks, mitte liigselt tegutsemiseks. Oma energeetilise oleku paika sätitamisega teed rohkem ära. Nii võidki tunda, et näed nüüd olukordi hoopis teistmoodi ja sellega toimub vaimne ärkamine samuti uutes mõõtmetes. Vaimsed toetajad tahavad meile öelda, et meid viidi eraldatud mulli äratamaks üles enda personaalsust ja individuaalset olemist. Me ei saa käia kellegi jälgedes kui vaid enda südame ja hinge sammude järgi. Oli aeg äratada üles oma hing ja leida taas oma sisemine laps, kõrgem mina ja vägi.


Pilt: Allisson Bagg


Kuna energiad on muutunud väga intensiivseteks, siis on saanud vajalikuks oskus ennast vaimselt toetada ja vajadusel kaitsta. Seda õpetab meile praegune periood, et mitte astuda kohtadesse, kus ei ole meie koht. Autoriteetide usaldamine ja vastutuse kellegi teise peale lükkamine ei too muud kui kitsast silmaringi ja enda mina, samuti energia kaotamist. Nädal annab ka märku sellest, et anna ja aita siis, kui sa ei ole väsinud, kurnatud, tühi. Anna siis, kui sa saad ja tõepoolest tahad. Muidu ei ole kellegil sellest kasu. Kui rääkida enda kaitsmisest, siis enda peale mitmete kaitsete laotamine ei toimi enam eriti. Oluline on pigem tugevada oma keset, enesehinnagut ja tõsta enesekindlust, et mõjutused ei saaks sind segada. Vajadusel eemalda ennast olukordadest ja veelkord, ära topi ennast sinna, kus sisetunne kahtleb ja teab, et siis on midagi imelikku, aga täpselt aru ei saa mis.


Uus nädal annab alguse uuele. Aina rohkem hakkavad inimeste unistused täituma ja isegi sellised soovid, mida on kogemata välja öeldud/soovitud. Lahenevad ka soovid elada rahulikumalt, õnnelikumalt jne. Manifesteerumine võib käia hoopis teistel tasanditel, lähtudes isegi pisidetailidest, kus sa igapäev jalutad või mida sööd. Kõigel tekib seos, mida on ka hästi näha kui süübida. Kõnni ikka oma rada ja näed, kuidas saabub toetus näiteks maagilistelt inglitelt sind hoides, juhatades ja kaitstes. Ära jaga soove, mis on alles loomises ja vaimsete murede korral pöördu oma kaitsjate ja teejuhtide poole. Sel nädalal on hea ennast loominguliselt väljendada ja enda sees olevaid emotsioone välja lasta. See võib aidata otsustada, asju selgitada ja ka endast paremini aru saada.


Naudi mõnusat nädalat ja jää iseendaks!


Spirituaalne Elustilist