Inglitaro sõnumid 06.-12.07

Hei kõigile!


Selle nädala energia on väga tugev ja märgiline. Jällegi, vaimses maailmas on tajuda rohkem kui reaalsuses näha. Me oleme üks terve Universumiga ja meie palveid ning soove kuulatakse nüüd väga tugevalt. Oma mõtetega mõjutame kõike ümbritsevat ja ümbritsev mõjutab meid. Tajun, et meie teejuhid, esivanemad, inglid ja olendid on tugevamalt praegu meie kõrval. Osa inimesi suunatakse täitma esivanemate juhendatud eesmärke või parandama maailma läbi kõrgema hüvangu. On uute alguste aeg ja nüüd on juba aktiivsemalt näha uusi algusi. Meid aidatakse kaasa ja see väljendub väga kiire energia vahetumisega. Esile tuleb kõik, mis varem peidus olnud ja mida on vaja teadvustada. Kiiresti elame läbi emotsioone ja sisemisi protsesse, arenguid, muutusi. Ära muretse, sinuga ei ole midagi lahti! Kõik, mis lihtsalt takistab uute energiate ja positiivsete muutuste vastuvõtmist vajab tähelepanu. Mõtesta ja analüüsi ennast, kas peaksid veel enne midagi endas läbi protsessima. Kas sa usaldad piisavalt maailma ja suudad minna vooluga kaasa? Kui tunned, et vajad veel aega, siis seda ka saad. Aitab ikkagi loodus, kõikide segajate eemaldamine (sotsiaalmeedia, teiste mõjutused jms) ja olemine iseendaga. Kui sa tunned, et oled väga heas kohas, siis nädal toob kiirenduse ja entusiasmi edasise suhtes. Üks või teine, mõlemal juhul on kõik hästi ja igaühte toetatakse individuaalselt.


Sel nädalal ei ole niivõrd esikohal suhted ja armastus, vaid sina ise. Tuleb keskenduda enda jõule ja isegi kohati piire tõmmata, oma limiidid paika panna ja öelda "ei", kui tunned nii. Sellel nädalal võivad juhuslikult meelde tulla vanad suhted, kus kogesid teatud kujul armastust. See armastus võis olla sügav, aga ka haiget teha. Igaljuhul andis see olulisi kogemusi. Mida sa siis tundsid? Kus oled praegu? Kas see tunne on erinev? Taju, kui kaugele oled jõudnud ja kuidas oled läbi kogemuste ennast tervendanud, tõstnud turvatunnet ja enesehinnangut. Kui tunned, et oled siiski madala enesehinnangu küüsis, siis see nädal saad endas teha otsuse vabastada need vanad emotsioonid, mis sind edasi ei aita. Sa oled väärt edu, armastus ja küllust. Tee otsus ja anna olukord Universumile üle ja ära mõtle enam sellele. Vaata, mis siis juhtuma hakkab! Soodustatud on see nädal pigem kergemad koosviibimised ja kohtingud, kus on lihtsalt lõbus ja liiga sügavale ei minda.


Töös ja karjääris on samuti huvitavad ajad. Tunnetan, kuidas meile pakutakse erinevad võimalusi ja meie mõtetesse istutatakse erinevaid variante. Aeg on samuti otsustada, mida võtad vastu ja mida mitte. Võta otsustamiseks aega, mine rahulikult ja kaalu kõiki variante. Oluline on teha otsused läbi südame, mitte mõistuse. Muidu oled varsti jälle olukorras, kus otsid väljapääsu. Rõõm peitub selles, kui julged minna oma kutsumusele vastu. See nädal panebki meid usaldama või õppima usaldama ennast ja enda valikuid. Ära lase ennast mõjutada teiste tugevast arvamusest, mida sa peaksid tegema. Ainult enda juhtimine toob edu. Kui ennem tuli sinu teele raskuseid ja blokke, siis nüüd ei kuulu sellised asjaolud enam sellesse reaalsusesse (kui valid läbi südame). Pigem tasub olla nüüd ülimalt elevil järgnevate võimaluste ees. Samad mustrid ei kordu, kui oled sisemiselt muutunud. Nädal soosib liiguvaid töid, tööalaseid reise või mõttelende tuleviku osas. Lase oma soovidel lennata, pane ennast valmis ja hakkad nägema asjade laabumist. Mõnel läheb kiiremini, kui teisel. Ja see on okei! Usalda.
Enesearengus ja vaimses tasandis tunnetan, et peaingel Miikael tegutseb kõikide inimestega sel nädalal, kes on spirituaalsusele avatud. See on seotud samamoodi töö ja karjääriteemadega, sest Miikael teab inimeste elueesmärki ja hakkab suunama hingi, kes on valmis oma kutsumuseks. Nii võidki tajuda, et midagi uut on juhtuma hakkamas. Tegemist on teadmatusega ja kui mõistusega seda tahta lahti harutada, siis tagajärjeks võib olla ärevus ja hirm. Küll aga ei ole vaja üldse karta, ütleb Miikael. Meie mõistus tihti isegi ei tea, mida Universum tahab meile pakkuda ja minnes liiga ratsionaalset teed, võid blokeerida maagia ja imelised võimalused. Seepärast ole avatud kõigele, mida sa ei tea. Proovi tunnetada ja aksepteerida seda, et me käime kaasas nii planeetide ja tähtedega, mis mõjutab meid. Lisaks sellele on meil palju õppida energiate ja vaimsete olendite kohta. Me peame ennast vibratsiooniliselt tõstma, et mõista ja tajuda neid. Aga vaikselt liigume sinnapoole ja tugevamate tajujate jaoks on see tavaline osa meie elust. Avamaks ennast energijatele, soovitatakse meil öösiti tähti vaadata, käia looduses, nuusutada lilli ja tajuda, mis iseloomuga on üks või teine puu. Samuti on muutumas paljude inimeste tegevusvaldkond. Seega ole avatud sellele, mis tahab sinust välja pääseda, ükskõik kui tobe see ka ei tundu.


On väga põnevad ajad ja veel huvitavamaks läheb! Kulge kaasa, isegi kui kõik tundub kohati imelik. Tõsta oma usaldust ja tee neid lihtsaid asju, mis panevad hinge särama!


Imelist nädalat


Spirituaalne Elustilist

229 views