Inglitaro sõnumid 06.-12.04

Head lugejad!


Järgmine nädal toob ühest küljest väga sarnase fooni eelmiste nädalatega. Eelkõige on seisakud kõiges selles, mida näeme silmaga. Energiate tasemel toimub aga palju enamat, mida teile jagan. Kõige domineerivam energia on praegu udu. Segadus ja ebakindlus enamikes valdkondades ning tunne nagu see ei lõppeks kunagi. Ei ole parim aeg võtta vastu otsuseid, eriti suurtes vastutusalades. Tea, et udu vaibub ühel hetkel. Oleme endiselt ühes tsüklis, millest liigume edasi nii või teisiti ja kõik möödub. Luba endal olla segaduses, hinda ja võta see omaks. Proovi mitte võtta vastu otsuseid, eriti neid, mis tulenevad kannatamatusest või frustratsioonist. See tekitab riski luua veelgi rohkem segadust ja ebakindlust tulevikuks.


Soovitan olla paigal ja kannatlik. Oota, kuni teadlikus jõuab sinuni ja hakkad nägema asju palju selgemini ning saad ennast uuesti ühendada kõrgema minaga. Elu voolamine juhib meid, kus kõik lõpuks saab oma positsiooni ja lahenduse. Me liigume täielikult elu mugavutsoonist välja, kus elasime enne juba pikalt. Elu ei saa kunagi olema samasugune. Luba voolata uuel, tee tööd endaga ja lase endal kaasa minna.


Suhete tasandil tunnetan eriti vaimsuse esile tõusmist. Esiteks on meie esivanemad järgmisel nädalal tugevalt meie kõrval. Nemad teavad, mida elame läbi, kutsuvad meid tagasi oma kodukohtadesse ja ühenduma sellega, kus oleme pärit. Armastuses võib tajuda seda, et inimesed mõistavad kuidas iga inimene on tulnud nende ellu põhjusega toetama, õpetama, suunama. Igaljuhul mängib iga inimene, kes sinu teele sattunud olulist rolli. Võib-olla ei ole olnud varem aega mõelda, aga nüüd saad aru, mida sina peegeldad teistele ja mida saad vastu. Miks oled selliseks kujunenud ja mis on olnud sinu ümbritsevate inimeste roll. Emotsioonid kerkivad selleks, et tegeleksime oluliste teemadega enda elus. Pärast karantiini on tulemas palju lahkuminekuid, aga ka palju abiellumisi. Asjad saavad selgeks, nii või teisiti.Kui sinu kõrval ei ole hetkel kalleid inimesi, siis on oluline tunnetada neid inimesi enda kõrval vaatamata kõigele. Kui sul ei ole partnerit oma elus, aga soovid seda, siis tee talle ikka koht valmis oma kodus. Pane erilisele inimesel valmis padi voodisse, kappi vaba ruum, kööki oma tass. Nii lood energeetilise pinnase, et ta saaks kergemini tulla. Igati oluline on suhelda hetkel oma lähedastega igal võimalikul viisil. Ole eriti tähelepanelik nende suhtes, kes on järsku vaikseks jäänud. Arvesta alati oma elus inimesi, kes on sulle tähtsad. Ole toeks neile, kellel on raske. Iga inimene läbib muutused omal raskusastmel.


Kui sa suudad praegust protsessi nautida, siis sinu tulevik toob imelisi muutusi, lahendusi, rõõmsaid sündmusi. Vaata suuremat pilti ja võid teha plaane tulevikuks. Toetatud on tulevikuvisioonide tegemine, visualiseerimine ja nende heade emotsioonide tundmine. Kellele meeldib reisida, võiks mõelda, millised kohad kutsuvad järgmisena hinge ja mida tahab sinu keha kogeda. Reisimine tuleb tagasi meie ellu ja see teeb hingele pai, kui pakud endale juba praegu mõtetes kulgemist läbi imeliste paikade.


Järgmisel nädalal toimuvad suuremad muutused ka töös ja karjääris. Väga paljudel inimestel on oodata töömuutusi. Inimesed, kes soovinud ammu tööd vahetada, saavad suurtes muutustes oma võimaluse. Aga see ei juhtu veel reaalselt! Kõik võib veel laguneda, tekitada hirmumõtteid, nurkasurutuse tunnet, negatiivsust. Võid tunda, et oled kinni ja seisakus. Küll aga luuakse energiates taustal uusi võimalusi ja tehakse teed vabaks väga paljudele inimestele. Varsti ei ole enam võimalik teha tööd, mis ei paku rõõmu ja küllust, vaid  liigume sinnapoole mida väärime. Ole julge, ole praegu kannatlik ja uued võimalused tulevad. Tulevikuks on soodustatud kõik tööd, mis on kõrgemaks hüvanguks. Need saavad ühiskonnas äärmiselt oluliseks ja tunnustatuks. Niiet ära lase praegu endal kärsitusse minna ja usalda kogu protsessi, et uued võimalused tulevad suvel või teisel poolaastal.


Ma soovitan hetkel panna oma visioone paika. Olen juba enne kirjutanud, et soovitan kujutada ette, millisena soovite näha elu pärast kriisi. Kriisi väljund tuleneb sellest, millele oma fookuse paneme. Pane kirja, mida sa tõeliselt tahad, kirjuta välja, mida sa päriselt-päriselt soovid! Tõmba maha kõik piirangud mõeldes sellele ja niimoodi saad võtta juhtimise üle. Me loome enda elu ise ja varsti näeme, kuidas see kõik kulmineerub. Nüüd on õige hetk reageerida!


Siit olukorrast kerkivad esile tõeliselt juhid. Need ei ole üldjuhul need, kes praegu ühiskonna eesotsas istuvad. Need on nn tavaliselt inimesed, kes annavad enda panuse. Anna ka enda panus oma loominguga, oma juhtimis- või organiseerimisoskusega, tervenda ja nõusta kui oskad. Iga inimese väärtus on praegu olla tema ise ja läbi enda lemmiktegevuste kaudu toetada teisi.


Keegi ei anna meile praegu kinnitust, et mis saab. Natuke üllatust käib ikka kaasas. Minu tajude järgi oleme koduses režiimis kuskil mai lõpuni või juuni alguseni ja kui võime jälle sotsiaalselt suhelda, siis teatud muutused ja piirangud siiski jäävad. Mis muutub inimeste elus on see, et me suudame ennast fokuseerida lõpuks käesolevale hetkele. On see projekt, suhe või lihtsalt väljas jalutamine, me oskame keskenduda ainult sellele hetkele. Me hakkame lubama rohkem teadlikust enda hinge ja lubame sisemisel juhatusel rohkem kui kunagi varem võtta üle meie tajud. Me saame üheks kõigega mis on. Vabastame pinge seisundis ühiskonna ja liigume edasi palju lõdvestunuma olekuni. Lõdvestunud olekus kutsume esile imesid!


Imelist nädalat!


Spirituaalne Elustilist