Inglitaro sõnumid 06.-12.01

Uuel nädalal hakkame astuma tugevamalt oma rada. Mõistad, et saad minna vaid sinna, kus on sul rahu, kuhu sind tõmbab ja süda ihkab. Ligikutsuvad on kõik tegevused, mis meeldivad ja toovad rahulolu. Hakkame paika panema aastat 2020 ja laiendama oma haaret.


Ma soovitan väga panna kirja kõik oma selle aasta eesmärgid. Väiksemad ja suuremad. Mõtle, mida sa väärid ja mida tahad kogeda. Mõtle, milliseid kingitusi võiks sulle Universum pakkuda. Tee oma visioon hästi selgeks, muidu võib tekkida hiljem rahulolematus. Kui tead, kuhu liigud, siis on igati kergem. Sa teed niimoodi endaga nagu kokkuleppe ja tugeva käepigistuse, mis viib tohutult edasi.


Kui ei tea, mida valida, siis pane kirja kõik võimalikud variandid. Vaata, mis elu sulle pakub. Ära hakka muretsema, kuidas saab küll see unistus täituda. Jäta see kõrgemate jõudude hoolde. Kõik soovid võivad olla läbisegi, küll nad ühe ilusa pildi kokku loovad.Nii huvitav, kuidas me kohati elame oma peas ja unistuses, samas nn reaalne maailm elab täiesti oma elu. On ainult aja ja kannatlikkuse küsimus, millal ka maises maailmas hakkab kõik uut ilmet võtma.


Seniks aga toob kõik maine õigluse võidutsemist. Ole hästi täpne igasuguste detailidega. Alates sellest, mis on restorani menüüs kuni tööülesanneteni välja. Vaata, et sa saaksid kõigest ilusti aru ja kui ei saa, siis küsi. Nii mõnigi asi või välja tulla. Parem varem, kui hiljem.


Hetkel ei ole väga ruumi vaimsusele töös ja reaalsetes tegevustes. Kõik olgu objektiivne, kaalutletud ja ratsionaalne. Vähem emotsioone, rohkem tegutsemist. Igasugused plaanid vajavad korrigeerimist ja esmamulje ei pruugi vastata tõele.


Ära lase ennast sellest heidutada ja elu suhtes tekitada frustratsiooni. Peaks olema ju uus aasta ja kõik parem ning teistmoodi... Elu näitab, et kõik tuleb omas rütmis. Kui tekib rahutus, siis pigem mine ole natuke omaette. Võta aega, et tuule käes jalutada ja ära puhuda kõik segavad faktorid.


Sinu kõik eluvaldkonnad ootavad, et nendega tegeleksid. Kõikide elukarikate kohal justkui helgivad tuled erineva intensiivsusega, vastavalt kui palju tähelepanu vajavad. Sellepärast ongi hea, et teeksid plaani kuhu liigud edasi. Muidu hakkab mõni tuli kustuma ja tooma segadust ning asjaolusid, mida ei sooviks. Kõik valdkonnad soovivad, et hoolitseksid nende eest. Pere, sõbrad, armastus, töö, mina ise, tervis, treeningud, füüsiline ja vaimne keha jne... Kasvõi natukene hoolt. Elus peab valitsema tasakaal. Kui midagi kripeldab, siis peab eriti tegutsema. Igaüks muidugi tajub, et mis teema neil kõige aktuaalsem on.


Meile antakse õnneks järgmine nädal seda õiget tunnetust, ideid ja inspiratsiooni loomiseks. Näed asju teravamalt. Enam ei saa midagi teeselda ja asjad on nii nagu nad on. Väljakutsete ületamiseks on samuti hea üks hea plaan!


Head visiooni uueks nädalaks!


Spirituaalne Elustilist