Inglitaro sõnumid 05.-11.10

Hei, imelised!


Uus nädal toob ärksa meele, mis aitab märgata märke ja kõike ümbritsevat palju intensiivsemal tasemel. Lihtsam on märgata head ja maagilisi hetki oma elus. Lihtsam on ennast väärtustada ja tuleb teadmine, et kui ma olen kõigest varasemast välja tulnud, siis kõik praegu toimuv on üks järgmine kogemus. Ümberringi võib tunduda kõik võõras, paljud teemad ei pruugi üldse kuuluda sulle ja seetõttu vali hoolikalt, kuhu paned enda tähelepanu. Võid tunda ennast ülihästi ka segaduse keskel. Endiselt on oluline hoida oma sihte selgena ja minna edasi oma soovide suunas isegi siis kui kuskilt ei tule kinnitust. Vasta oma sisemistele kutsungitele ja hoia fookust seal. Instiktid võivad panna ka kirega kaasa rääkima poliitikast või ühiskonnas toimuvast, pärast aga mõtled, et kas seda oli vaja. Ilmselt mitte. Kollektiivne energia soovib kaasa tõmmata manipulatsioonidesse, niiet ole selle suhtes tähelepanelik. Järgmine nädal toob vihmase ilma, mis puhastab ära rasked emotsioonid, ülemõtlemised, rahutused ja üleüldise kloppimise. Kuigi läheb pimedamaks, siis südames läheb rahulikumaks ja energiad tasakaalustuvad talviseks perioodiks. Pärast vihma tuleb selgus ja uued vaated. Samuti pannakse õiglusega paika järgmisel nädalal paljud globaalsed teemad, mis saavad lõpetatud. Siin aitavad inglid, kes ei lase ülekohtul edasi arenenda ja sekkutakse kui see on vajalik. Sekkutakse ka sinu ellu, kui oled minemas valet rada või kuidagi nii, mis sulle pikas plaanis ei panusta. Samas võid tunda enda elus mustrite muutumist ja võimaluste suurenemist. Tuleb kinnitus, et kõik on võimalik ja toetus on olemas. On hea aeg teha tervendavaid rituaale ja tegeleda oma kehaga. Paljudes inimestes on sees energia, mis koguneb ja koguneb ning võib muutuda raskuseks. Leia endale loomingulisi viise, kuidas lasta emotsioone välja, näiteks paberile kirjutades või joonistades. Samuti saadavad haldjate energiad sõnumid, et kui sul on raske mingi teemaga tegeleda, siis kutsu neid appi tegema sinuga tiimitööd. Energeetilised olendid on meie toetustiimiks, seega võid nende peale loota ja kutsuda rahulolu tooma.


Suhetes valitseb järgmisel nädalal jumalik naiselik energia. Lihtsam on näha inimeste sisemist ilu ja võib tekkida soov hoolitseda teiste eest, samuti lõbutseda. Tõenäolised on ka muutused välimuses, näiteks soov osta riided või muuta soengut. Muutused eneses toovad ka energeetilist muutust suhetes, lükates käima uusi tsükleid. Järgmisel nädalal näemegi, et mis tsüklis me suhetes oleme ja tõuseb kaastunne teiste suhtes, andes aega ja vabadust suhetesse. Naiseliku energia tõusuga tekib soov ka rohkem suhelda ja väljendada ennast läbi kurgutšakra. Lastes endal energiatega kaasa minna võid kogeda läbi sõnade energia tervendust kehas. Saad justkui välja öelda lõpus asju, millele sõnu oli raske leida, kuid nüüd voolavad kõik need sõnad üleääre, puhastades ennast ja tuues selgust ning isegi üllatust teises pooles.
Tööenergiates on tajuda muutusi. Kas lahkutakse töökohalt või alustatakse uut, mõlemad variandid on tõenäolised. Nähakse ennast uutes olukordades, kus ollakse ühtepidi väga tundlikud kogu infole, samas tajutakse ennast tugeva ja kindlana. Tööteemad on suures arengutes ja uusi sihte tuleb pidevalt juurde. Terve maailma töötegemise viisid muutuvad ja suures plaanis piire ei ole, kui soov on olemas. Mõned asjad jällegi võivad aega võtta ja nõuavad ka endalt muutusi, siis tulebki endale aega anda. Eriti oluline on see töövahetuste puhul, kohe ühelt kohalt teisele hüpata ei ole hetkel mõistlik. Vajalik on vahepealne aeg, et tunded saaksid tasakaalustuda. Kui hetkel tunned ennast paigalseisus, siis see on vaid üks periood ning ära lase emotsioonidel võitu saada. Samuti on tõenäolised igasugused tööüritused ja koosviibimised.


Ilusat kulgemist ✨


Spirituaalne Elustilist