Inglitaro sõnumid 04.-10.11

Uuel nädalal tunnetan, et tuleb minna vooluga kaasa. Võib esineda sündmusi, mida ei ole oodanud ja võid leida ennast uutest situatsioonidest. Elu näitab oma võimalikkust erinevate sündmuste näol. Selline tunne on, et võid järgmise nädala jooksul minu korda asjade üle imestada ''ohoo, selline asi on ka võimalik''. Võta nendest olukordadest osa ja astu ellu sisse. Olukorrad tulevad, et saaksid murda oma peas olevat pilti. Kõik ei ole nii nagu paistab ja see illusioon murtakse.


Meid lükatakse liikumisse, minekule uut rada pidi. Me kõik liigume omamoodi ja saame toetust teistelt ''reisijatelt''. Teised reisijad võivad olla sinu sõbrad, tuttavad või võõrad, kes satuvad Sinu teele. Võimalusel jaga oma kogemusi, võid leida mõttekaaslase või ise valgustada teisi. Kõik meie sammud on Inglite poolt kaitstud, eriti tugevalt järgmisel nädalal. Eriti need esimesed tibusammud oma teekonnal. Meie kõrval ollakse kindlalt olemas, toetamas, suunamas. Miski ei ole niisama. Pakutakse võimalus võtta vastu armastust erinevates vormides. Loodus armastab meid, meie lähedased, loomad. Isegi asjadel on energia ja objektid samamoodi toetavad meid, kui hoolitseme nende eest. Luba ennast hoida ja ava enda süda. Märka, kuidas miski sinuga käitub ja pane tähele märke, mis sinuni jõuavad. Alati on ju läinud kõik omamoodi hästi. Kunagi ei saa midagi lõplikult halvasti minna. Seda armastust, mis Universumil meie vastu on võime nüüd tugevamalt tunda. Kui vaid tunnetame ja märkame. Võid kogeda selgeltteadmist, -tundmist, huvitavaid unenägusid või nägemusi. Oleneb, mis kanalid Sul lahti on.


Järgmisel nädalal on tõenäolised ka erinevad kingitused raha, teiste panuste või karjäärivõimaluste näol. Samuti toetatakse igasugust laenu võtmist või tagasimaksmist. Küll aga on need võimalused eriti avatud neile, kes oskavad hoida tasakaalu töö ja eraelu vahel. Tuleb osata ennast väärtustada, uskuda endasse ja sellesse, et on okei võtta aega endale. Me ei ole robotid ja ei saa elada ainult töö nimel. See ei too midagi head. Antakse sõnum, et tuleb aega leida lähedaste jaoks, tõmmata ennast energeetiliselt tööteemadest välja ehk katkestada kasvõi selle peale mõtlemine väljaspool konkreetset olukorda ja keskenduda elu tõelistele väärtustele. Sellise suhtumisega lahendad palju kergemini ka tööalaseid väljakutseid, hoiad pea selgena ning siis on ka uued võimalused ning tunnustus kergem tulema. Samuti lood endale niimoodi tõeliselt hingelist küllust. Kui keskendud perele, õnne ja harmoonia loomisele, siis usu mind, ka materiaalne rahulolu tuleb. Täidetakse kõik meie vajadused ja saad tunda maagiat, kuidas kõik loksub ilusti paika.


Energia on järgmisel nädalal suhteliselt kiire. Tegutsemist on palju ja ka jõudu jagub. Vali lihtsalt, kuhu sa oma tähelepanu suunad. Võta ka aega, et kuulata, mis on sinu hetke seisund. Mis toimub sinu sees. Istu ja ole. Kutsu ennast tagasi endasse. Mida kannatlikumad ja rahulikumad oleme, seda rohkem saab Universum meie heaks teha. Ka üks truu sõber ei teeks järgmisel nädalal paha.


Spirituaalne Elustilist

237 views