Inglitaro sõnumid 04.-10.05

Tere kõigile!

Sellel nädal avatakse uks uutele võimalustele. On tulnud aeg, et manifesteerida, midagi uut alustada ja uuendada oma elu. Kõik uued ettevõtmised peavad olema aga harmoonias sisemaailmaga. Enam ei saa teha midagi teiste või ühiskonna nimel, vaid sisemine rütm peab toetama otsuseid, mille suunas hakkad liikuma. Nii võid tunda mõndades teemades rohkem kindlust kui teistes. Vaid osad valdkonnad saavad avatud inimestele, teised teemad võivad jääda veel mõneks ajaks udu sisse, et jõuaksid ka nendes selgusesse ja harmooniasse.


Sellel nädalal tunnetan meie ümber tugevat esivanemate energiat. Meie lahkunud lähedased ja eelkäiad teavad väga hästi, mida me praegu läbi elame ning on tugevalt kohal. Nad aitavad avada meil elus uusi uksi ja suunavad läbi ebakindla perioodi. Samuti panevad nad meid kuulama oma südamehäält, kuhu ka nemad on poetanud tükikese oma tarkusest. Ja kes on üldse ühenduses energeetilise tasandi ja oma toetajatega, tunnevad vähem hirmu ning ärevust. Samuti tunnetan perekondade lähenemist. Oleme juba kaua olnud üksteisest eemal ja nüüd mõistame, et füüsilisel kujul kohtumist ei ületa ükski elektrooniline seade. Inimesed soovivad näha teist inimest, eriti neid kellega on sarnane DNA kood ja muster, milles tuntakse ennast turvaliselt ning hästi.


Kõik vallalised, kes soovivad endale kaaslast kõrvale, saavad soovimplusi sellel nädalal teele saata. Selleks tee ennast haavatavaks ja ava ennast suhetele, mida soovid oma ellu tuua. Sel nädalal saadetud energeetiline võnge toob ellu suhteid, mis põhinevad tiimitööl. Kaaslane ei saa olla enam lihtsalt keegi diivanil, vaid oluliseks saavad ühiste väärtuste ja unistuse jagamine ning nende poole püüdlemine. Samuti on oluliseks saanud ausus, mida ei saa eriti enam petta. Inimesed on liikunud tasemele, kus tajuvad kohe ära, kui miski pole nii nagu näidatakse. Energeetika seal taga on lihtsalt vale, kuigi sõnadesse on vahel raske seda panna. Samas ei toimi enam tasakaalutud suhted, kus üks osapool ei anna nii palju kui teine. Et saada, peab andma ka vastu.


Nii otsitakse ka endas seda kõige ausamat olemist. Tead väga hästi, kui ei ole endaga kooskõlas, isegi kui seda on raske tunnistada. Ole endaga kannatlik, sest enda taasleidmine ja kihtide maha kraapimine võib võtta natuke aega. Nagu ei saa sundida elus asju juhtuma, ei saa sundida ka armastust teiste ega enda vastu. See nädal pakub rõõmsat olemist, kus nähakse asju läbi lapse silmade. Õpime elu uuesti tundma ja see on tegelikult väga põnev. Meie sisemine tundlikus on kasvanud ja võime tunnetada maailma hoopis uutes värvides.
Inglid saadavad samuti sõnumi, et suhtleksime nendega ja avaksime ennast nende märkidele. Nad on alati olemas ja valmis aitama. Nad aitavad meil vanast vabaneda ja uut tuua. Inglid suhtlevad meiega läbi loomingu - raamatute, muusika, isegi filmide kaudu. Pane tähele, kui lülitad teleka sisse ja esimesed laused justkui oleksid sulle. Need ongi!


Üldiselt tuleb nädal rahulik ja pakub ka puhkust ning lõõgastust. Samal ajal saame valmistuda uuteks algustest, uuteks sihtideks ja määrata oma kursi. Endiselt liigume tibusammudel, kuid see on igati parem, kui uuesti algusesse minna või hoopis kukkuda. Naudi oma teekonda, tunne põnevust, mis juhtub edasi. Samas kogu ennast, sest varsti juba hakkame tegutsema.

Imelist kulgemist!


Spirituaalne Elustilist