Inglitaro sõnumid 03.-09.08

Ilusat uut nädalat ja täiskuud kõigile! 💕🌕


Kui eelnevatel nädalatel oli raske näha asju selgelt, siis see nädal toob uue perspektiivi ja valguse elule. Kulgeme elu spiraalis, kus kõik meie tegevused annavad mingisuguse tulemuse ja sel nädalal näed, kuhu sina oled oma tähelepanu pannud. Tugevalt domineerib valguse energia ja looduse sünergia. Energiad on tugevamad ja kohe lükkavad meid ennast liigutama. Energiad toovad veel ootamatuid muutusi, mis võivad tunduda dramaatilised, kuid on vaid meie heaks. Praegune periood suunab meid mitte kuskile klammerduma, vaid liikuma koguaeg edasi. Järgima oma sisetunnet ja astuma teadmatuses uutesse perspektiividesse. Kui tunned, et mõtted kipuvad minema negatiivsuse ja ärevuse suunas, siis enamus nendest hirmudest ei täitu! Lihtsalt meie mõistus ei oska aksepteerida teadmatust ja paneb oma loomingu hirmutavatesse visioonidesse, mis asuvad meist tegelikult kaugel. Ära lase nendel mõtetel liigselt jõudu sinu üle võtta ja vaata situatsioone kaugemalt. Pane oma looming ja energia hoopis millegisse, mis teeb sind rõõmsaks. Mõtted hoiab ka millegi organiseerimine, planeerimine ja igasugune aktiivne tegevus. Otsi endale tegevust, kui tead, et mõttetasand hüpleb. Tegutsedes millegi rindel mõistad, kui palju on sul eluenergiat ja tugevust, siis saavad tulla esile ka päris intuitiivsed tunded, kui sa neid ei sunni. Nädal annab sõnumi, et meil on enda ja elu kohta õppida lõputult palju.Töös ja karjääris näitab nädal edusamme. Kui oled teinud tööd oma eesmärkide nimel (reaalselt või vaimselt) ja panustanud oma loomingut, siis tulevad su ellu inimesed, kes aitavad edasi minna. Keegi ootamatu võib toetada sind või tunneb, et on just sind vaja näiteks tööintervjuule kutsuda või muud moodi kaasa aidata. Kui oled õiges kohas, siis kõik laabub ilusti. Mida enesekindlam ja julgem oled sa küsima seda, mida soovid, siis seda rohkem sa vastu saad. See käib näiteks palga ja muu materiaalse kohta. Pane tähele, kuhu paned sa oma energiat ja valgust. Kas lähed ikka oma unistuste suunas või lepid millegi vähemaga? Aeg on nüüd taotleda seda, mida sa soovid. Mida sa soovid, seda sa ka väärid. Mõned inimesed võivad mõista, et nende eesmärk ei ole teha karjääri, vaid panustada hoopis pereellu. Kui see on sinu südamesoov, siis muu ei loe. Kõik inimesed ei pea ronima tööredelil, peaasi, et sa ise rahul oled. Universum toetab seda. Tööalane tegevus võib olla praegu emotsionaalne, samuti tööotsingud võivad kurnata. Otsi tasakaaluks sotsiaalseid toredaid tegevusi. Tea, et Universum soovib sulle sama, mis sina.


Suhetes ja armastuses on tunda paljudel soovi liikuda oma suhte või suhetega järgmisele tasemele. Otsitakse ja kaalutakse, mida üks või teine samm tooks. Siin on oluline punkt see, et tuleb oma kaaslasele jagada neid soove, mida soovid kogeda. Tuleb esile näiteks soov luua uus kodus, võtta lemmikloom või luua muu alus oma suhtele. Tekib soov pühenduda ja seda võib mõjutada ka teiste abiellumine või laste saamise foon. Samas on oluline enda sees mõtestada, et miks järgmist sammu soovitakse võtta. Kas see tuleb kollektiivsuselt või on sinu isiklik soov? Ära jää oma mõtetega üksi, jaga kindlasti neid ausalt oma kaaslasele. Kui jagad oma soove, siis koos edasi minnes tunned ennast turvaliselt ja sihti silme ees. Küll aga mõtle, kas sul oleks vaja veel kellelegi andestada. Kuidas on sinu pere karmaga? Ära võta oma uude algustesse vanu solvumisi ja sisemist ebakindlust, millega katad oma vanu muresid ebakindlusega. Ole enda vastu aus ja tunneta seda, mida sa tegelikult vajad.


Enesearengus toob peaingel Metatron meile sõnumi, et ta on eriti tugevalt nende hingede kõrval, kes avastavad enda vaimset poolt. Kutsu Metatroni endaga koos töötama ja ta toob rahulikku meelt ning vaimsete annete avanemist harmoonilisel moel. Enesearengus ongi oluline praegu teada, et sa oled kaitstud, isegi kui väline on ebakindel. Jaga avatult enda sisemist tarkust ja ära karda oma valgust teistele näidata. Mõni sinu sõber või isegi võõras võib vajada sinu nõuandeid. Meie enesearengu üks osa on leida ümber sõbrad, kes sobivad meie hingega. Seega ei ole vaja mängida sõpra kellegagi, kes sulle ei panusta või kus tunned, et midagi ei klapi. Kui ümbritsed ennast nende hingedega, kes mõistavad sind, siis nad aitavad sind avada küllusele ja võimalustele. Jälgi, kes sind tõesti toetab ja kellel on teised eesmärgid. Sel nädalal ole ettevaatlik, mida soovid, see juba hakkab täituma. Võta samme selle suunas, mida soovid luua ja ole avatud ka imelistele sammudele rõõmu suunas.


Mõnusat kulgemist


Spirituaalne Elustilist