Inglitaro sõnumid 03.-09.02

Kallid lugejad!


Uuel nädalal on tunnetatav energia, mis annab mõista, et kõik pole nii nagu esmapilgul arvame. Oleme positsioonis, kus meil on teada ainult osa informatsioonist, teine osa on varjatud. See võib tekitada segadust ja takistusi. Kui pead midagi ära otsustama, siis pigem lase see teema mingiks ajaks lahti. Lase asjadel kulmineeruda ja küll sa pärast näed, et seda oligi vaja. Lase vabaks selleks, et see laheneks. Nii on ka kõikide soovidega. Lase need vabaks, kõnni eemale, et saaks toimuda progress.


Võid vaadata ka oma minevikku tagasi. Võimalikud on mõtted, et küll kunagi oli lihtsam, parem, ilusam jms. Võivad tulla ka ülesse mäletused, mis kuidagi aitavad sinu praeguseid situatsioone lahedada. Ehk mõistad enda kohta midagi, mida ei ole pikka aega mäletanud. Võib-olla soovid tagasi seda lapsemeelsust, kergust, rõõmu ja entusiasmi. Meie mäletused annavad turvatunnet ja kindlust, et kõik laheneb ning miski ei ole igavene. Ka rasked perioodid mööduvad ning lahendused tulevad õigel ajal.


Kui tahad lapselikku kergust endale tagasi tuua, siis kuula muusikat mida kuulasid lapse või teismelisena. Niimoodi tervendad oma rakke, tuletad meelde visioone, tood tagasi vabaduse ja lapseliku meele. Üldse muusika toob järgmisel nädalal meile tervendust. Kui tunned raskust, siis kuula midagi kergelt, kuula looduse helisid. Loodus suhtleb meiega ka läbi muusika ja saad ennast maandada, laadida, toetust ja head enesetunnet. Me oleme osa loodusest ja kui elame materiaalsuses, siis looduse helid maandavad hästi.
Looduse kulgemine, ilma muutumine ja kõik sellega kaasneb mõjutab meid tugevalt. Tunnetame, et ilma muutumisega ei ole kõik enam endine. Ei toimi vanad protsessid ja on käes uued algused, uus viis käituda ja olla. Vastused saame ainult enda seest. Tuleb otsida, küsida endalt, olla endaga kooskõlas ja keha panna hästi ennast tundma. Ütle endale hommikul näiteks "keha, täna sul on hea olla", "keha, anna mulle märku mida soovid süüa", "keha, ütle mulle, kui teen õige valiku" jne. Meie sees on terve Universum ja armastus saab alati voolata kõigepeal meie enda sees, enne kui kellelegi teisele seda pakume.


Uus nädal annab lisaks sõnumi, et peame tegema koostööd ühiskonnaga. Lihtne on sõdida vastu, eriti hingelistel, kes ei ole siit planeedilt ja tahaksid kõigel jalad alt tõmmata. Proovi näha reeglite taga armastust, piirangute taga võimalusi ja hinnata seda, mida see pakub. Isegi kui lähedased piiravad, siis nad tahavad meile ainult ju kõige paremat. Eemalda need hinnagud ja näe asja tõelist olemust sõnade taga. Reaalselt halbu inimesi on väga vähe, kõik käituvad lihtsalt enda prespektiivist ja üritavad ainult endast parimat anda. Ära siis võitle vastu, vaid kuula ja vaata, mida sulle soovitatakse. Selles võib olla oluline sõnum. Ja hiljem muudame koos maailma.


Kõikidel inimestel on oma elu eesmärk ja usun, et kui oled jõudnud otsimise faasi, siis ei ole see kindlasti väike! Inglid annavad meile uuel nädalal sõnumeid ja paluvad ka ise juhatust paluda oma elueesmärgi teostamisel. Aeg on elada oma tõe järgi, minna oma unistustele vastu, sest energiad toetavad. Paljud võivad tunda, et tahaksid olla oma aja ja ehk ka oma töövaldkonna peremees. Silmapiiril on ka muutused tööelus, edutamised ja õpingud. Kui on mitmeid valikuid, siis vali see, mis pakub sulle kirge ja naudingut. Uued algused nõuavad nüüd julgust ja kindlat soovi edasi liikuda.Ilusat mitmekülgset nädalat!


Spirituaalne Elustilist