Inglitaro sõnumid 02.-08.09

Uus nädal lükkab paljud inimesed ja protsessid hooga käima. Loogiline on, september toob uued algused. Tunnetan energeetika kiirenemist ja tempo tõusu, mis võib korraks isegi jalad nõrkaks tõmmata. Sellel kiirel perioodil proovi ennast tasakaalustada, õhtuti enda eest hoolitseda. Täida ennast energiat täis toiduga või lae ennast looduses. See aitab kõigega edukalt toime tulla. Tunnetan, et inimesed aktiveeruvad ja nüüd on õige aeg teha ka plaane edasiseks. Kuna energiad on tugevad, siis ka loodud plaanid kannavad vilja. Kui soov on õhku visatud, siis see hakkab elama oma elu ja vaikselt taustal kõike paika sättima. Kuskil aasta pärast võid näha vilju, mida nüüd septembris lood. Kuula oma intuitsiooni eriti praegusel perioodil. Oleme vastuvõtlikumad ja saame kohe aru, mis toimub ka energeetiliselt. Kas tunnistad endale või mitte. Kui tunned liiga palju, siis võta jällegi aega omaette olemiseks, et tasakaalustada ennast ja saada aru, mis sulle kuulub ja mis mitte.


Tunnetan, et pereelus on hetkel soodsad seisud. Täidetakse enda ja teiste materiaalseid ja emotsionaalseid vajadusi. Igaüks on omas mullis, aga samas õnnelik ja seda suudetakse ka üksteisega jagada. Tähistatakse erinevad eluetappe ja suudad leida rahu endas, keset kohati ebakindlat maailma. Viimane, mis tuleb üles on rahateema. Nimelt, hoia pilk peal sellel, kuidas toimetad hetkel rahaga. Kui laristad või koonerdad liiga, siis vii seisud tasakaalu. Kohati võid tunda muret, kas ikka jätkub piisavalt või on üleval mingid sisemised konfliktid, kuhu paigutada raha. Mõtle oma prioriteetide peale ja ära lase emotsioonidel võimust võtta. Kui tunned muret, siis jaga seda. Tunnista endale, kui oled teinud midagi valesti, kuid ära ole endaga liiga kriitiline. Me kõik tulime siia õppima. Austa enda kohustusi ja kui tunned, et vajad rahateemade korrastamist, siis tee seda. Inglid soosivad seda ja korrastamine toob lähitulevikku rahu ning kindlust!


Spirituaalne Elustilist


Igal nädalal toon teie Inglitaro prognoosi, mis kirjeldab uue nädala energiaid ja annab abistavaid sõnumeid. Kasutan Doreen Virtue Inglitaro ja Haldjakaarte, mis on toetava ja pehme energiaga. Olen neid kaarte kasutanud paar aastat. Tunnetan intuitiivselt peamiselt piltide kaudu, mida soovivad kaardid öelda ning kasutan oma selgeltteadmist. Välimuselt on kaardid väga ilusate visuaalidega ja kannavad inglite, ükssarvikute, merineitsite ning haldjate sümboolikat.

...


Nüüd saab tellida personaalset kaugnõustamist! Kaugnõustamisel aitan Sul lahti mõtestada teemasid, millele soovid vastuseid saada. Vastuseid kanaldan algolemusest ning kasutan lisaks Ingli- ja Haldjataro kaarte, mis jagavad abistavat, kuid täpset infot olles toetava ja pehme energiaga. Broneeri kaugnõustamine, kui see kõnetab sind ja tajud, et saan olla Sulle abiks. Küsimuste korral kirjuta mulle FBs Spirituaalne Elustilist või meilile s_elustilist@hotmail.com

Kaugnõustamise tellimiseks klikka SIIA.