Inglitaro sõnumid 02.-08.03

Hei imelised!


Uut nädalat valitsevad tugevad energiad. Tuleb olla eriti valvas esile kerkiva informatsiooni suhtes. Ja seda on palju! Ole vaatleja ja kuula oma kehaga. Tunneta, mis on sinu intuitsiooni jaoks õige ja mis mitte. Informatsioon, mis tekitab hirmu ei ole kindlasti sulle. Distanseeri sellest ja kui oled selle keskel, siis tee ennast tugevaks nagu kivi. Praegu toimuv on nagu mingi kogemus, mida igaüks elab läbi omal moel. Kui kõik tundub segane, siis tea, et elu viib su sellest ise läbi. Tõepoolest võib öelda praeguse perioodi kohta, et see teeb meid ainult tugevamaks.


Kevadega kõik rahuneb. Valgus suureneb maailmas kui loodus hakkab uuesti elama, õitsema ja värvi võtma. Hoia enda ümber õitsevate lillede motiive, et keha võtaks vastu kergusega uue. Igasugune lilledega sideme hoidmine on praegu igati toetav. Kui just nii tunned. Samuti kuula muusikat, kus on looduse hääli, kevade vulinat, lindude sidistamist... Nii nagu ei püsi ükski aastaaeg ja liigub oma tsüklis, siis ka ükski mõjutamine ega raskus ei ole lõputu. Loodus võtab üle. Uuesti sünd aga ei ole alati kerge. Kõik, mida sa läbi elad on uue väetiseks. Selleks, et sa saaksid täidetud valgusega. Samuti tänulikkusega, et naudiksid kui kõik on hästi.


Me vabastame nüüd rohkem kui kunagi varem kõike, kes me ei ole. On ka aeg. Igaüks omamoodi ja omas tempos. Aga võite juba muudatusi näha. Enam ei saa leppida sellega, mis ei toimi. Samas ei tormata ka liiga kiiresti uude olukorda. On vahepealne aeg, uue ja vana lõimumise sild. Uus on värske ja ilus. Paljud kujundavad enda peas omale uusi töökohti ja avaldub loovus. Loovus pakub alati toetust, eneseväljendust ja läbi südame tehtud töö saab alati kõrgema tasu. Selles on suur väärtus ja inimesed tõmbuvad selle energia poole.


Üks olulisemaid teemasid, mida praegu õpime on oma tunnetega toime tulema. Väline võib kergelt raputada sisemaailma, aga see ei pea nii olema. Emotsioonid võiksid ideaalis olla lihtsalt nagu lained, mis korra tulevad, mille külge ei saa klammerduda, sest laine alati vaibub. Nii vaibub iga positiivne kui ka negatiivne emotsioon. See lihtsalt on nii. Kui hakata ennast samastuma näiteks rõõmuga, siis on kukkumine kõrge, kui see järsku kaob. Me oleme energeetilised olendid ja vastuvõtlikud oma ''antennidega'' kõigele ümbritsevale. Kord võtame vastu vihasignaali, kord kurbuse, siis rõõmu ja elevuse. Ja siis see jälle kaob... Signaal võib tulla sinust endast, aga ka inimeselt poes, bussis või töökohas. Seepärast ei ole mõistlik kõike talletada.Teine oluline koht on osata ennast välja lülitada kõigest segavast, aga ometigi väga paeluvast (televisioon, sotsiaalmeedia)... tule sellest välja ja otsi oma koht, kus saad ühendust endaga. Kus kõik on rahulik, kus emotsioonid voolavad tasa, kus saad ühenduse endaga. Kus saad lihtsalt olla ja hingata. Tänapäeva kiires maailmas tuleb ''oma aega'' mõnikord isegi planeerida. Aga see on seda väärt. Üks viis seda teha on teha lõuna ajal pikem jalutuskäik, teisele sobib mereääres käia, kolmas siseneb endasse läbi muusika. Kuidas kellele. Leia see koht, kus on rahu. Siis saad aru, kui mõjutatud oleme tegelikult kogu sellest aina kiiremini tiirlevast maailmast. Võta järgmine nädal aega, et kord päevas sukelduda endasse. See on viis, kuidas enda eest hoolitseda, kuidas endast väärtustada ja hinnata. Sa oled eriline ja niimoodi saad aina rohkem iseendaks.


Enda eest hoolitsemine on suur julgus! Ka igasugune füüsiline tegutsemine, trennides käimine ja enda välja elamine on igati toetav. Niimoodi tervendad ennast ja lased energiatel endas mõnusamalt voolama hakata. Inglid toetavad väga meie füüsilisi tegevusi. Olen lugenud, et kui trenni tehes kiireneb hingamine, siis hapnikumolekulidega saavad inglid meile rohkem sõnumeid ja juhatust saata. Inglid saadavad armastavat energiat ja tunned seda rohkem, kui füüsiliselt endaga tegeled. Eriti hästi mõjub jooga või sarnane tegevus, mis ühendab keha ja vaimu hingamistehnikate kaudu.


Usalda, et oled praeguste sündmuste keskel hoitud! Maailm on alati sinu poolt. Kõik, mis sinuga juhtub on sinu kasuks.


Spirituaalne Elustilist