Inglitaro sõnumid 01.-07.06

Head lugejad!


Oleme vana ja uue vahel. See protsess on kestnud juba pikalt. Tajun, et järgmisel nädalal on lihtsam näha tulevikku. Seada uusi plaane ja sihtide suunas liikuda. Samas on palju emotsionaalseid protsesse ja minevikust vabanemist. See kõik toimub korraga. Ellu tuleb rohkem valgust, kuid selleks tuleb vanad koormad maha jätta. Koormat maha pannes saad võtta esimesi samme tuleviku suunas. Tuleb hakata käima oma teed, autentselt ja jätta hüvasti suhetega, kus töö on tehtud. Ole tänulik ja näe elu positiivsetes toonides, siis kasvab ka rõõm ning rahuolu.


Oluline on lasta praegu ennast energiatest kanda. Sinu intuitsioon saab aru, millal tegutseda on õige. Sekkuda olukordadesse, mis ei ole sinu kõrgemaks hüvanguks või kuhu süda ei kutsu võtavad lihtsalt liiga palju energiat. Kasuta oma elukogemust mõistmaks, kuidas käituda. Nii maailmapilt kui ka energiad peegeldavad võitluse energeetikat ning tegelikult päris muret tekitavaid tundeid. Inimkond on valmis ennast kaitsma ning tugevusega väsimatult eesmärkide suunas minema. Sündmused arenevad sellepärast ka kiiresti. Igasugustes toimingutes töötab just tiimitöö ja soov tegevus laiemale ringile nähtavaks teha.


Tajun, et töödes ja õpingutes on võimalus järgmine nädal saada tunnustatud erinevate uute võimaluste, kingituste või majandusliku külluse näol. Kõige tõenäolisemalt tuleb see inimestele, kes teevad oma asja kerguse, voolamise ja kirega. Argises tööelus näen pigem rutiini ja ei midagi põrutavat. Pigem on selline hingetõmbe aeg ja korraks antakse aega puhata ning võtta paus.


Uuel nädalal soovitangi võtta võimalusel puhkust. Oleme uue ja vana vahel ning energiad võivad väsitada. Olles aga rohkem õues, lõbutsedes ja mängides täidame ennast energiaga. Juba pikemat aega tajun, et pärast seda suve läheb elutempo kõvasti intensiivsemaks. Seepärast ära sunni ennast liialt, ära suru asju tagant, sest arengud tulevad nii või teisiti.
Suhetes ja armastuses on oluline keskenduda puhtale armastusele. Vaadata inimesi armastava pilguga ning mitte teha järeldusi lähtuvalt enda vaadetest. Suhetele annab turgutust usaldus. Hoia kinni nendest headest suhetes oma elus, need on tulnud põhjusega.

Pane tähele kui oled seltskonnas ja kellegist hakatakse seljataga rääkima. Ära mine sellega kaasa, kuigi see võib olla paeluv. Ürita muuta seltskonnas teemat ja nii säästad ka tagajärgi. Teisalt kui tunned, et tahaksid rääkida kaasa ja oma sõna sekka öelda, siis ütle midagi head. Tea, et kui sa annad armastust, saad seda ka tagasi. Kui süstid negatiivsust, siis see tuleb bumerangina tagasi. Kui aga oled juba kellegi kohta midagi öelnud ja tunned süütunnet, siis see ongi sinu tagajärg ning edaspidi muuda käitumist. Energeetika räägib ka sellest, et alistu soovile teisi muuta. Igaüks on vastutav oma elu eest ning tark inimene teab, et kõik käib läbi tema enda. Lase olla teistel vaba ja mõista, et kõik on omas eluetapis ning igaüks jõuab sinna kuhu ta soovib jõuda.


Seega lase endal ja ka teistel järgmisel nädalal ennast vabalt tunda. Ole avatud Universumi protsessidele ja vajadusel muuda oma trajektoori. Katseta spontaanselt erinevaid võimalusi, nüüd on selleks aeg. Kujuta enda peas ette lahendusi ja värvi pilt ideaalsest tulemusest. Jäta pilt oma mõtetesse kasvama. Samuti tajun, et tuleb otsida endas tugevus olla armastav ja tundlik. Lase välja oma autentsus ning julge öelda EI. Suve algus toob suure kasvamise, tervenemise ja enda tundma õppimise. Kasuta seda võimalust ja aega targalt!Imelist nädalat


Spirituaalne Elustilist