Energiate kanaldus 30.11-06.12: vastandlikud energiad, ärkamise aeg, rahulolu jõulumeeleolus

Tere kõigile ja säravat esimest adventi! ✨🎄


Energiad on hetkel väga mitmekülgsed, erinevate kihtide ja tasanditega ning tegelikult on päris keeruline kuskilt alustada. Energiad puhuvad kui tugevad tuuled, pekseldes ühte- ning teistpidi ning ükski energia ei jää päris pidama. Varsti on kõik läinud ja rahulik. Hetkel aga eksisteerib vabadus ja autoritaarsuse domineerimine samaaegselt, samuti on ühes tasandis koos puhkus ja töö, vaba voolamine ja konfliktidega tegelemine. Mõned tunnevad end inspireeritud hetke olukorrast, teised kaotavad ennast. Üks on aga selge, meie maailmas toimuvast on võimalik leida uusi inspireerivaid võimalusi. Inimesed, kes oskavad hoida enda energiat ja seada oma silmad uuele on võitjad. Hinged, kes oskavad näha läbi olukordade ja leida eneses väekas olemine, kogevad võimsat arengut ja maailmapildi avardumist.


Tunnetan, et väga paljud hinged hakkavad ärkama, kes ei oleks muidu seda veel teinud. Areng on kiire ja kohati raputav. Kaartidest tuleb esile peaingel Metatroni energia, kes aitab kõiki neid, kes on alles vaimsele teele asunud ning suunab neid, keda vaja seal, kus vaja. Tajun, et ta aitab hingedel areneda turvaliselt ja hoida ära suuremad ohud. Praegustest aegadest kasvavad välja tugevad tervendajad ja valgustöötajad, kes otsivad viise, kuidas kergemalt elada, lastes vabaks ootused välisele. Tuleb kirjutada ise enda lugu ja me oleme vabad seda tegema. Elades enda tõde järgi jääd kogu kollektiivsest foonist suures osas puutumata. Kui sa tunned ennast südamest vabana, siis sa oledki vaba.


Infoväljas on tunda palju konflikte ja oma arvamuse eest võitlemist. See on lihtsalt selle aasta kulminatsioon. See on energia, mis on end kogunud ja kogunud ning nüüd pääseb valla. Positiivne on see, et enamus konfliktid laabuvad. Ei ole vaja võtta isiklikult, kergemini tunned end aksepteerides erinevaid arvamusi. Arvamusi eksisteerib nii palju kui on maailmas inimesi, lihtsalt see on kõik praegu teravalt võimendatud. Samas tajun, et vajadus ennast väljendada võib anda mõnele hingele hoopis uue hingamise ja tõsta enesekindlust. On nii ja naa, igal hingelisel omamoodi.Praegusel perioodil aitavad meid kõige rohkem hingelähedased suhted ja oma südame avamine. Julge olla sina ise, oma inimestega ja ka üksi iseendaga. Aasta lõpus õpi ennast mitte peitma, vaid astu enda valgusesse. See tähendab, et tunneta, mis on sulle omane ja julge tunnistada, mis on sinu soovid. Tule oma soovidele vastu, olgu need väikesed või suured. Näiteks minu hing soovis sel nädalal väga oma kodu kaunistada ja osta mõned uued ehted laua peale. Kui poes leidsin klaaskuuli sees inglikesed, siis mu süda teadis, et see täidab minu hinge soojusega. Ja olingi täitnud ühe väikese soovi, mis hinge jaoks oli nii suur. Aasta lõpp on vajalik sellisteks väikestest rõõmudeks, rahulikuks olemiseks teki all mõnusa tee ja hea filmiga. Nii hoiad ennast ja ei lase mingeid võõraid energiad ligi, mida tegelikult ei ole üldse vaja. Rahulikus olemises jõulumeeleolu teeb hingele pai! Kõik, mis eespool kirjutasin on üldine foon kollektiivusest, kuid sinu elu võib olla teistsugune.


Särame harmoonias


Spirituaalne Elustilist


226 views