Energiate kanaldus 28.12-03.01: aastalõpu sära

Säravat aastalõppu kõigile!


Aasta viimane nädal toob väga maise ja võimsa energia. Esiplaanil on suhted, sina ise ja uued ideed. Suured muutused on energeetiliselt ära olnud ja hetke antakse vaibuda enne kui järgmised arengud tekivad. Uus energia tuleb maailma teatud tasemete kaupa, et saaksime harjuda. Mõni saab juba kätte kõrgema vibratsiooni, kuid seda järgemööda. Energia tasemel on otsustatud ära, mis saab nüüd mõne aasta jooksul nii individuaalselt kui kollektiivselt. Muidugi seda saab muuta kui muuta ennast, kuid enamvähem on siht ees. Üldiselt oleme liikumas valguse poole välises maailmas kui sisekosmoses. See tähendab, et igaüks leiab oma autentse viisi, kuidas elada ja tulevad intuitiivsed info allalaadimised selle osas, mida tuleb muuta. Kõike uut ja põnevat hakatakse rakendama järgmise aasta märtsis-aprillis. Nii kauaks aga naudime veel aasta lõppu ja uue algust.


Järgmine nädal soosib oma pere ja kallitega aja veetmist. Praegu on suurem stressienergia maas ja inimesed on üksteise kuulamisele ning suhtlemisele vastuvõtlikumad. Suhted on pidevas arengus ja nüüd näed, kuidas on 2020.a muutnud sinu suhteid. Enamus muutused on toimunud siiski parema nimel ja seda saavad paljud endale tunnistada. On muidugi teemasid, mida veel lahendada, kuid sa tead sisimas mis need on ja kas sina pead selleks end avama või ootama õiget aega. Igaljuhul uuaasta ootab vastuvõtmist, hea seltskonna keskel, pidulikult ja säravalt.Fookuses oleme ka meie ise ehk võiks teha viimased korrektuurid, puhastused, muutused välimuses. Võiks meelestada ennast järgmisel nädalal pidulikumalt ja keskenduda ilule enda ümber. Tuleks tänulikkusega vaadata seda, mida see aasta on loonud ja kui olulised otsused said langetatud. Pidutse, tähista, naudi seda, et kõik on täpselt nii nagu peab ja täidetud armastava energiaga. On hea teha otsuseid uueks aastaks ja mõelda, mida soovid luua. Eriti head on igasugused manifesteerimise meetodid, mis käivitavad energia uueks aastaks. Ma näen oma vaimusilmas, kuidas inglid korjavad kõikidelt soovid kokku ja viivad teostamisele. Anna inglitele omad soovid ja peaasi, tee enda sees kindel otsus, et nii just soovid! Selle jaoks on hea võtta aega, et rahulikult istuda maha ja tunnetada, mis on see õige ja autentne suund sulle. Aeg ei soosi kahtlemist, ära karda, tee otsus ja pärast saad ikka muuta ja suunata oma minekuid.


Tunnen tõepoolest hetkel maagilist aega, kus kõik energeetiliselt särab ja helendab. See võib-olla ka sellest, et olen oma sagedust kõvasti tõstnud ja siin üleval on nii hea. Muidug näen kogu maailma nagu ikka, aga tunne sees on teistsugune. Maailm on teistsugune. Kõik on uus. Põnev. Ootan juba, et teile uuest aastast rääkida.Spirituaalne Elustilist

234 views