Energiate kanaldus 23.-29.11: kollektiivne ühendus, emotsioonide vabanemine, usaldus

Head lugejad,


Järgmisel nädala energiad annavad meile mõista, et elame ühes energiaväljas ja oleme üksteisega väga tihedalt seotud. Isegi kui me üksteist ei näe ja oleme ''isolatsioonis'', siis oleme ühendatud energeetiliselt isegi tugevamalt kui füüsiliselt. Praegu loeb tõepoolest igaühe tegu, on see hea või halb. See kõik läheb ühte patta, meie kollektiivsesse energiasse ja määrab edasised arengud. Muidugi, mõned struktuurid on tugevamad ja saavad teha suuri muutusi, kuid iga inimese individuaalne vägi saab samamoodi muutuseid luua. Seda saab kõige paremini teha läbi oma südame - keskendudes oma südamele ja saates armastust endale olulistele teemadele ning valdkondadele. Igal inimesed on omad huvipakkuvamad valdkonnad, seega saab nii iga teema tükike juurde energiat, et edasi liikuda ja areneda.

Kuigi väga paljud suured teemad on juba sel aastal päevavalgust näinud, siis see pole veel kõik. Nüüd hakkavad esile kerkima inimeste vaoshoitud tunded. Kõik, mis on peidus olnud kuskil sügaval ja tegelikult survestab hinge, hakkab nüüd pinnale tõusma. Sa ei pruugi isegi teadvustada, et miski oleks valesti enne kui näen neid emotsioone väljumas. Tunnetan, et kõige enam hakkab välja pääsema hästi peidetud viha. See võib tulla äkki, ootamatutes olukordades ja väljutades ennast justkui energeetiliselt oksendades. Ära seda hoia tagasi, vaid lase välja turvalises keskkonnas. See võib olla plahvatuslik, kuid hoitud keskkonnas vabastav. Tegelikult see vabanemine tervendab ja paneb paika perspektiivi enda kohta. Nii teadvustame, et oleme tundlikud ja õrnad hinged ning peame hoidma keskkonda kus elame puhtana, et need emotsioonid ei koguneks. Emotsioonid on käivitavaks jõud ka teemadele, mis enam ei toimi seades pesrpektiivid paika. See juhtub nii, kui inimesed hakkavad välja rääkima asju ilustamata kujul.


Töö on üks suur valdkond, kus võivad tekkida raputused. Kui asjad on ligadi-logadi, siis see peegeldub inimeste tunnetes ja hoiakutes. Soovitakse ennast piirangute aheldast välja tõmmata, et kas tuua esile muutusi või ise liikuda uutes suundades. Aina olulisemaks saavad meie intuitiivsed tundeid, mis ei peta ja neid ei ole mõtet ka ära peita. Inimesed tajuvad, et kõik ei pea olema nii keeruline ja võib suurendada oma ootuseid elule. Kui inimeses tekib taju, et ma väärib ainult parimat, siis muutub manifesteerimine väga palju kiiremaks. Seda on juba näha, et uued energiad kiirendavad külgetõmbeseaduse protsessi mitmekordselt. Endaga tuleb aus olla selles osas, miks sa midagi tahad.


Praegustes energiates võivad olla inimesed usaldavad ja avada ennast elule. Selline sõnum tuleb meie teejuhtidelt. Ei pea ennast lukku panema, sest asjad ei lähe enam nii nagu varem, vaid pigem just mõistusele vastupidiselt. Kui mõistus oskab näha lahendusi lähtuvalt minevikus kogetule, siis kõik järgnev ei allu enam sellele. Olukorrad ja arengud on uudsed, ole selleks valmis. Samas võid jälgida teiste elu ja tajuda, et see lähe üldse kokku sinu vaadete ja minekutega. Ka see on okei.


Paljudel inimestel on mõtted juba jõuludel. Tuleb info, et juba muretsetakse, kas ikka kõike saab rahaliselt lubada ja ühisvälja on tekkinud hirmud. Siit sõnum, et keskendu jõuludel rõõmu loomisele. Kuidas sa saad oma kallite inimestega lõbutseda? Mis pakub neile rõõmu? Kui teed jõuludest lõbusa sündmuse, siis see emotsioon jääb inimestele palju paremini meelde kui ükski kingitus.


Jagame emotsioone, usaldame maailma ja õpime kulgema lihtsamalt!


Säravat nädalat


Spirituaalne Elustilist


243 views