Energiate kanaldus 21.-27.12: kokkuvõtted ja energiate rahunemine

Hei-hei,


Mida toob meile algav pühade periood?


Järgmisel nädalal saab hakata tegema lõplikke kokkuvõtteid 2020.a kohta. Sa saad näha, milliseks on see aasta sind kujundanud. Ja oi, kui paljusid see on vorminud. Sugulastega kokku saades võid vaadata teist inimest ja avastada, et ta on täiesti teistsugune. Samuti tulevad koosviibimistel ülesse mitmeid uudised, üllatused ja kõik laotakse letti. Ilmselgelt on inimestel vaja lõbusamaid sündmusi ja asjade välja rääkimist. Seda need pühad toovadki. Paljud inimesed võivad tunda enda üle uhkust, et on saanud tugevamaks ja tegelikult on muutused kokkuvõtvalt toonud ikkagi head. Ütleme nii, et energeetiliselt on tegemist järgmisel nädalal tormi lõppemisega ja tähed saavad nüüd särama lüüa. Käes on finaal.Finaal nõuab paljudel inimestel veel toibumist, enda keha raskustest ja rusuvatest mõttemustridest vabastamist. Üldiselt viitab see uute energiatega harjumisele. Võivad tulla ülesse veel mured ja tahaks mõnes kohas ka ennast eitada. Varsti aga enam ei saa, kõik mis vajab lõppemist ka lõppeb. Lahendus tuleb nii või teisiti. Samas ei pruugi igasugused ärevad mõtted olla üldse sinu omad. Küsi siis, kellele see kuulub? Sugulastega lauas olla võid hakata mõtlema kellegi teise mõtted ja oma energiaga aitama, võid öelda stopp, kui ei soovi. Mured võivad haarata eelkõige inimesi, kellel on rahaga keerulisemad teemad. Pühad toovad esile tugevalt, mis side on sul külluse energiatega. Kui on keeruline, siis see on märk, et teha korrektuure ja järgmisel aastal näed, kuidas seosed on muutunud. Ei tasu astuda üle oma võimete ja suured kingitused ei ole üldse nii mõnusad kui need on tehtud viimase piiri pealt. Tunnista kui on raske ja sulle tullakse appi!


Üldiselt aga annab järgmine nädal võimaluse nautida hetke, olla korraks vähemalt vaikuses ja rahus. Valguse energia katab meie kodud ja olemise. See ilus energia aitab puhastada ära vana, eriti kui sa lõõgastud ja naudid. Kuula oma keha eriti tähelepanelikult nii toiduvalikuid tehes kui selles kuidas teised inimesed sind tundma panevad. Kui sa tunned end väsinuna või ebamugavalt, ole ettevaatlik. Kui oled aga energiline ja rõõmus, siis on olukord sulle toetav. Võid ka toidult mõttes küsida, kas sa toetad mind? Sinu keha vastab sulle.


Kodu on järgmisel nädala kõige kallim koht ja meie elu tempel. Tee oma kodus enne pühasid korralik puhastus. Viska ära vanad asjad, mis enam rõõmu ei paku. Pärast füüsilist puhastust võid teha ka energeetilise puhastuse. Selleks pane näiteks tubade nurkadesse meresoola ja lase 24 tundi seista. Pärast seda viska sool vetsupotti. Võid puhastada ka salveiga ja pärast käia üle veel palo santoga. Ava ainult selleks ajaks aknad, et vana energia saaks minema lennata. Süüta küünlad ja tee oma kodu hubaseks. Kujuta ette, et inglid puistavad sinu koju sädelevat energiat, mis hoiab ja pakub harmooniat. Küünlaid süüdates mõtle samuti, mis tunnet sa soovid, et nad pakuksid sulle. See kõik toimib!Säravat pühadeaega ✨🎁


Spirituaalne Elustilist

173 views