Energiate kanaldus - 2020.a lõpp, muutused juhtfiguurides, rahulikud jõulud

Armsad hingelised!


2020.a on mõjunud igaleühele erinevat moodi, kas siis pööraselt, huvitavalt või muutusterohkelt. Paljud teadjad on öelnud, et oleme uutes sagedustest ja kohaneme sellega. Minu taju ja info kohaselt toimub sama. Selle aasta lõpp toob ülesse viimased teemad nii kollektiivselt kui indiviidi tasandil, mis on vaja eneses ära lahendada. Võid näha ka lahendatud asju uuesti üles kerkimas oma elus selleks, et tõepoolest endale tunnistada, kas suudad jääda neutraalseks või vajad sügavamat enda sisse vaatamist.


Globaalsel tasandil toimuvad suured muutused struktuurides ja liidrites. Stardi võttis USA presidendivalimistega. Edasi muudetakse juhtfiguure allpool, globaalselt teistes riikides ja allapoole minnes ettevõtetes. Püsima jäävad juhid, kellel on tõepoolest tugevad juhiomadused ning kes oskavad ajaga kaasas käia, on innovatiivsed, inspireeruvad reaalsetest olukordadest ning inimestest allpool ja omavad loomupärast võluvat energiat. Kes sinna ei kuulu ja oma emotsioone ei suuda talitseda suunatakse energiate poolt teistesse valdkondadesse. On käes esimene faas uutes energiates, mis tähendabki hierarhiates muutust kõrgemalt ja liikudes allapoole. Kõik need muutused on emakese Maa poolt ette kirjutatud ja liigume õiges tempos. Kui soovid olla ise oma elu juht ja saada juhiks omas valdkonnas, siis tuleb leida kirg ja seda järgida. Kõiki selliseid töid hakatakse aina enam hindama, kuhu pandud hing ja hea emotsioon. Inimesi lihtsalt tõmbab autentsuse poole.


Samas võidakse tunda ennast hetkel survestatuna ja kohustustes, mis blokeerib kogu muu maailma ja mõtlemise. See võib väljenduda ka seletamatus pinges ja surves. Tuleb teada, et see on vaid üks tsükkel ja energiad võivad muutuda väga äkitselt. Ka selline äkilisus ja ennustamatus on väsitav, mida tekitab uudiste vaatamine ja soov olla koguaeg aktiivselt kõigega kursis. Melanhoolsed tunded võivad esile kerkida ja samuti on see mööduv. Tuleb enda eest hoolt kanda ja kui tekivad tervisemured, siis see on konkreetne signaal, et tuleb panustada aega endale. Sa hoiad ennast kui keskendud ainult endale, siis ei valgu sinu energia laiali ja hoiad ennast kenasti tugevana.Aasta lõpp toob siiski võimaluse tähistada ja pidada jõule oma kallite keskel. Tajun, et justkui pannakse selleks hetkeks kellad seisma, kõik pidurdub ja saame kollektiivselt puhata. Olulised on siis loomulikult pere ja sõbrad. See annab särtsu, tasub teha midagi toredat koos, panna peale hea muusika ja tantsida. Jõuludel võib tekkida see olukord, et inimesed saavad lõpuks südamest midagi välja rääkida, aga seekord ei minda vaidlustesse, vaid jutud on südamest südamesse. Tõeliselt toetavad ja vajalikud. Hinnatakse üksteist rohkem ja kui on oldud eemal, siis ei anta ruumi tülitsemiseks. Raputame koos lahti kõik, mis peab jääma sellesse aastasse. On kaks taju järgmise aasta kohta. Nimelt, kui sa lähed sellele vastu suhtumisega bring it on, lets do this, siis aasta läheb kindlas tõusujoones. Kes aga kiruvad 2020.a ja ootavad/kardavad hullemat, saavad peegelduse oma sisemaailmast. Niisiis, milline tuleb sinu 2021?Teie

Spirituaalne elustilist

264 views