Energiate kanaldus 15.11 - selguse tekkimine, transformatsioonid, kehade tundlikus

Head hingelised!


Kätte on jõudnud noorkuu ja seda peegeldab ka hetke energeetiline tase. On tunda veidi kergemat olemist ühisväljas ja paljude asjaolude selginemist. Praegu võib tekkida mõttetasandis selgus ja saad justkui kokku võtta mitmed teemad enda peas. Enne neid lahendusi oli raskem näha kui praegu. Ka välisest maailmast võid saada vastuseid, on lihtsam üksteisega suhelda ja olla avameelne. Avameelsusest kasvab välja üksteise mõistmine ja alus arengule. Kõik, mis hetkel toimub on nö väetis tuleviku tarbeks. Miski ei ole juhuslik, vaid vajalik arenguks. Aina rohkem saame vajalikke võtmeid, et avada seni kinni olnud laekaid kas siis välismaailma või enda mõistmises. Hetkel on vundamendi ladumise ja enda kanna kinnitamise aeg järgmiseks aastaks. Kõik, mis sellel aastal veel peab lõppema saab lõpetatud ja energeetiliselt maha laetud. Vabastamise protsess ei ole alati kerge, kuid siiski vajalik.


Kellel hetkel toimuvad tugevad muutused, võivad tunda ennast kui tumedas augus, teadmatuses, kartuses või ärevil. Võib olla ka lihtsalt suur väsimuse tunne. Kellel on sellised ''sümptomid'', vajavad rohkem aega endaga ja kasuks tuleks aja maha võtmine. Võimalik, et tulebki teha suured muutused, sest enam vanaviisi ei saa ja endale valetada ei ole ka mõistlik. Samuti on vajalik enda murede välja rääkimine ja selle kaudu vabastamine. Ei ole mõtet ennast suruda võlts positiivsuse lainele, see on vaid enda petmine. Hetkel tuleb võtta asju nii nagu need on ning selle jagamine on inimeseks olemise osa. Leia endale psühholoog, teadja, hea sõbranna või pereliige, kes sind kuulaks. Selline teadmatuses olemine kestab aasta lõpuni, veidike kandub ka järgmisesse aastasse, igalühel individuaalselt. Seega hea, kui on tugirühm ümber, kuid peab julgema avada ennast. Selge on see, et enda sisemise häälega ei saa enam vastassuunas liikuda ning toetus on vaid kasuks.


Järgmistel nädalatel on oluline ennast pühendada sellele, mis sul oluline ja hetkel aktuaalne, on see siis töö, tervis või suhted. Samuti tuleb kasuks enda distsiplineerimine ja oma elu vaatamine suures pildis, mitte ainult ühes päevas või hetkes. Ei toimi soov teisi kontrollida, survestada, muuta... saad tegeleda hetkel vaid endaga. Kes keskendub teistele võib saada vastu näppe. Aasta lõppu mahub veel natuke pingutamist, aga seda paremini tunned ennast aasta lõpunädalatel kui on aega rahulikumasse temposse minna.Energiad on hetkel väga muutlikud, seega tundlikud inimesed võivad tajuda ennast eriti väsinuna, samas on raske lõõgastuda. Hea on ennast teistest inimestest veidi eraldada, et ei tuleks liigset ja võõrast infot peale. Samuti aitab uni, kuid kellel mõtted segavad, siis pigem erinevad loomingulised tegevused. See protsess on hetkel vajalik ja lihtsalt tuleb leida viisid, kuidas kergemalt seda läbida. Teadmiseks, uued energiad toovad meis pinnale kõik, mis vajab transformatsiooni. Seega on meie kehad hetkel väga tundlikud ja kuula, mis seal toimub. Kui on terviseprobleemid, siis algpõhjus võib olla hoopis vaimne. Toimub nii füüsiline, emotsionaalne kui vaimne tervenemine. Uued energiad nõuavad väga individuaalselt lähenemist enda elu kõikidele aspektidele. Ei saa ega ei tohikski ennast teistega võrrelda, sest muidu teed endale liiga ja ei saa areneda just sulle sobival viisil. Sellesmõttes on isolatsioon isegi kasulik, et leida enda autentne olemine ning lasta on hingel rääkida.Spirituaalne Elustilist


139 views