5 viisi, kuidas iseennast usaldada

Tere, minu kallid lugejad! Olen ülimalt rõõmus ja tänulik, et teid on siia juba päris palju kogunenud. Ma ei ole ammu kirjutanud muud, kui iganädalasi sõnumeid. Suvi on olnud tegus ja teate, peab ootama seda õiget hetke, kui tuhin jälle peale tuleb. Täna on see päev.


Tahaksin jagada teile minu mõtteid seoses endasse uskumisega. Mul ei ole sellega alati kõige paremini olnud ja just nii saadakse oma kogemused kätte. Sa pead lihtsalt hakkama mingit teemat enda jaoks lahti harutama ja õppima selle selgeks. Mitte, et mul oleks kõik selge, kuid olen oma elu analüüsinud ja teinud nii mõnedki järeldused, kuidas elada endaga rohkem kooskõlas. Ka mina olen arengus ja tahaksin teiega seda jagada.


Kuidas siis uskuda endasse? Tänapäeva maailmas, kus infot on liiga palju, võimalusi on tohutult, kõrval on teiste inimeste arvamused, meedia ja palju muud? Ongi väga raske kogu selle puntra hulgast enda väike hääleke üles leida, kes piiksub ja palub, et palun palun kuula mind. Minu hääleke räägib koguaeg minuga ja ma usun, et ka teiega on nii. Ma tean väga hästi, millal ta mulle ütleb, kuidas asjad on. Neid hetki juhtub koguaeg, kui suhtlen inimestega, kui midagi hakkan sööma, kui kõnnin tänaval või olen täitsa omaette. Kui ma teen midagi oma häälele vastast, siis ma alati tean seda. Tihti tunnistan seda lihtsalt endale hiljem.


Enne veel, kui läheme selle juurde kuidas enda usaldamiseni jõuda, siis kirjutan lahti, mida tähendab enda usaldamine minu jaoks. Usaldus enda vastu on suurim väärtus, mida saad omada. See on tunne, kui sa oled enesekindel, tead, mida tahad ning samal ajal sa ei ole selle suhtes üleolev ja see on kooskõlas sinu hingega. Väike hääleke sinu sees on sinu hing ja intuitsioon, kes sinuga räägib ja ta teab täpselt, mis sulle on õige. Küll aga kui sa kuulad kõiki teisi peale iseenda, siis sa lähed endaga vastuollu. Vastuolus olles sa hakkad ülemõtlema, muretsema ja stressama kõige pärast, sest keegi ei kinnita sulle üle, kuidas käituda. Sa ei oska ise otsuseid vastu võtta ja lõpuks magad head võimalused maha, sest ei julge esimest sammu teha. Enda usaldamine on state of mind - sa tead, et sa oled väärtuslik. Sa tead, et oled väärt parimat, rakendad oma hingesoove, kuulad ennekõike ennast ja kui miski ei ole sinuga vastavuses, siis sa muudad seda. Kui sa usaldad ennast, siis sa kiirgad seda energiat välja. Sa oled voolav ja pingevaba. Sa ei pea mitte midagi kellelegi teisele tõestama, sest sa ise tead, kuidas on sulle parim ja kõik läheb hästi. Sa ei tunne ka vajadust midagi tõestada, sest sa oled teinud endaga rahu ja tead, et kõigepealt pead olema iseenda parim sõber kui kellegi teise.
Kuidas leida usaldus enda vastu?


1. LÕPETA LIIGNE TEISTE KÄEST ARVAMUSE KÜSIMINE

Arvamuse küsimisel ja küsimisel on vahel. Loomulikult on tore kellegi teisega arutada asju, kas siis sõprade või perega, kes tunnevad sind läbi ja lõhki. Spirituaalses maailmas on palju tegijaid, kes pakuvad ennustamist ja nõustamist. Mina ise samuti ja see on okei. See on okei, kui sa küsid oma küsimused ja siis teed oma analüüsi/järeldused ning lähed omamoodi eluga edasi. Ka minul on kanaldaja ja tubli tugimeeskond, kellelt saan alati abi ja nõu küsida, kuid ükshetk tundsin, et hakkasin liiale minema. Sa ei saa kõigilt küsida, et kuidas ma peaks käituma ühes olukorras või teises olukorras, lõpuks igas olukorras. Selline tunne, et tahad nagu oma koormat kellelegi teisele anda, vajad tunnustust ja ise ei tahagi elada. Kohe kui märkasin oma kalduvust sellele, siis vähendasin oluliselt teiste arvamuse nõudmist oma ellu ja võtsin ohjad enda kätte tagasi.


2. SELTSKONNAS ÄRA OMISTA TEISTE MÕTTEID ENDALE

Arutamine seltskonnas on igati tervitatav. Inimesed suhtlevad, jagavad ja elavad ennast välja. Sellel hetkel aga toimub energia vahetus ja pähe võivad tulla erinevad mõtted, mis tegelikult ei ole sinu omad, vaid võtsin need ühisväljast. Samuti kui keegi räägib sulle midagi ja järsku hakkad mõtlema, et ongi nii, siis mõtle mitu korda järele. Kas see mõte on ikka sulle endale omane? Või nõustusid sellepärast, et rääkisid oma parima sõbraga ja ei taha tema arvamusest erineda. Üksteisega mitte nõustumine on väga okei ja me kõik olemegi väga erinevad. Kui su sõbral on ühtemoodi arvamus, siis see tuleb temast endast, tema keskkonnast, lapsepõlvest, iseloomust ja paljust muust. Sina ei saa teda kopeerida, sest sa oled omamoodi. Kui aga tunned, et tõepoolest sa tunned sama, siis on see väga positiivne. Ära suru aga seda endale peale, et pead mõtlema majandusest samamoodi nagu su isa, lapse kasvatamisest samamoodi nagu ema jne... sest muidu sind ei võeta omaks. Ole sina ise ja kujunda ise oma arusaamu!


3. ÄRA RÄÄGI OMA UNISTUSI TEISTELE

Selle avastasin ma hiljuti. Nimelt, kui sa räägid kellelegi teistele oma unistustest, mis ei ole veel täitunud või asjadest, mida sa loodad, et juhtuks, siis see ei ole väga hea. Sa võid rikkuda oma soovi sellega ära. Kui sa jagad oma täitumata asju mitte just kõige kindlamas õhkkonnas, siis sa ei tea kunagi kuidas teine inimene sellesse suhtub. Ta võib olla küll positiivne, kuid sisimas kade või võib olla mõni muu negatiivne emotsioon. Ta ei pruugi seda üldse tahtlikult teha, aga kui sinu unistus tekitab teisel mingit vastureaktsiooni, siis ta saadab sinu unistusse energiat. Sellised juhul ei ole see positiivne. Ja kui sinu unistus ei ole veel täitunud ja sinna tuleb hunnik mingit võõrast energiat, siis see võib kõik ära rikkuda. Ehk unistused usalda eelkõige kõige lähedamatele inimestele ja iseendale. Sa ei pea saama teise heakskiitu oma soovile, eriti kui sa tahad, et see täituks. Usalda ennast, et see mida sa soovid on sinuga kooskõlas. Soovid ei teki niisama, eriti südamesoovid. Need on väärtuslikud ja annavad märku, milline näeb välja tulevik, kui sa liigud sinnapoole. Ära riku oma tulevikku ära sellepärast, et sa ei usalda ennast. Ole tasa ja räägi muudest asjadest. Õppetund ka iseendale.


4. KÜSI ARVAMUST ISEENDALT

Kõige esimesena tuleb ikka iseendalt küsida, kuidas ta arvab kui juhtub nii või kui juhtub naa. Sina pead ju endaga terve elu elama ja kui elad teiste järgi, siis lõpuks oled õnnetu. Küsi endalt võimalikult emotsioonitus seisundis arvamust, sest emotsioonid ei pruugi alati meie kasuks mängida. Ka jonni või rahulolematusega asju lahendada ei ole kõige parem. Endalt arvamust küsida võid ka kaartidega või pendliga. See käib kõik läbi enda ja siis oled endaga kontaktis ning tegelikult tugevdad seda sidet. Samamoodi meditatsiooni minnes on endalt või oma kõrgemalt minalt väga kasulik arvamust küsida, sest see informatsioon on puhas. Sellejaoks on oluline panna oma mõtted ja alateadvus kinni ning hoida neutraalset seisundit. Samamoodi kaarte ladudes ja pendeldades.


5. FILTREERI OMA MEEDIAT

Pane tähele, mis meediat sa tarbid. Meedia süstib meile tohutul hulgal infot, mida me ei taha oma pähe. Te teate seda isegi ilmselt. Mida tegin seda, et kustutasin on FBst ära kõik leheküljed, mis tootsid minu news feedile negatiivset ja rusuvat infot. Samuti Instagramis, palun vaata positiivset sisu. Ära vaata neid, kes sinus kadetust tekitavad või lase neil ennast motiveerida. Lisaks muidugi on telekast tulev paljuski jama, mis lihtsalt reostab aju ja võtab ära positiivsust. Ja miks te arvate, miks on Netflixis nii palju depresiivsetel teemadel filme ja sarju? Et meid ikka mõjutada. Sa võid vaadata neid, aga vähemalt ütle endale samal ajal, et "ma olen kõikidele negatiivsetele energiatele suletud" ja siis sa saad ainult info. Ühesõnaga, kõik mida me näeme ja kuuleme mõjutab meid. Ise valid, kuidas sa tahad elada. Kas niimoodi, et keegi koguaeg peab olema? Või tahad ise oma elu luua?


Kokkuvõttes, sina pead olema enda jaoks kõige tähtsam. Mitte ükski kaaslane, sõber, pere, lapsed ei saa olla nii olulised, kui sina iseendale. Kui ei oleks sind, siis ei oleks ka neid. Kui sina olen õnnelik, siis sa annad seda head energiat ka neile ja ka nemad on õnnelikud. Pealegi, kellel meie lähedastest meeldiks meid õnnetuna näha? Mitte kellegil. Seepärast saa endaga sõbraks ja usalda, et sina ise ainult tead, kuidas on sul kõige parem elada. Proovi igapäev küsida endalt. Mis ma täna tahan teha? Mida meeldiks mu kehal süüa? Kellega ma tahan täna suhelda? Mis kell tahab mu keha magama minna? jne. Sinu hing tänab sind!


Spirituaalne Elustilist


...

Nüüd saab tellida kaugnõustamise, kui soovid isiklikumat lähenemist! Kaugnõustamisel aitan Sul lahti mõtestada teemasid, millele soovid vastuseid saada. Vastuseid kanaldan algolemusest ning kasutan lisaks Inglitaro kaarte, mis jagavad abistavat, kuid täpset infot olles toetava ja pehme energiaga. Broneeri kaugnõustamine, kui see kõnetab sind ja tunned või tajud, et saan olla Sulle abiks. Olen Sulle olemas! Tellimiseks klikka SIIA.