top of page

Personaalne seanss

Tule ühendu iseendaga! Kasutan seanssidel kombineeritud tehnikaid kaardinõustamisest, Personaalsel seansil vaatame sinu küsimusi ja teemasid, milles oled eksinud ja soovid selgust. Seanss sisaldab ka sinu energia ülevaatlust. Vaatame, mida on vaja sinu energeetikas või suhetes välismaailmaga tervendada. 

edz-norton-IAvYkUPm-lI-unsplash.jpg

Võta aeg iseendale, et tunda ennast kergemalt ja selgemalt. Saame kohtuda nii ruumis Tallinnas kui ka soovi korral videokõne vahendusel. Kirjuta mulle ja küsi vabu aegu. Personaalne seanss kestab kuni 1,5h. Selle aja jooksul saame vaadata sinu energeetikasse ja võtta vastu informatsiooni, mis on sulle sellel hetkel vajalik. Kogemus on näidanud, et iga hingelisega läbi viidav seanss on täiesti erinev. Kelle puhul keskendume küsimustele vastamisele, kellega aga tuleb teha rohkem natuke laiemalt tervendavat tööd.

 

Mida on võimalik personaalsel seansil teha? 

 - Aitan Sul lahti mõtestada teemasid, millest ise enam jagu ei saa. Kasutan kaarte, mis näitavad lahedusi hetkeenergiatest lähtuvalt. Kui oled mitme valiku vahel, siis saan selgitada, mida üks või teine otsus tooks. Kaardid saavad tuua vastuseid peaaegu kõikidele eluvaldkondadele. Väga levinud teemad on igasugused suhtetasandi küsimused, aga muidugi saab vaadata tööd- ja karjääri, enesearengut ja palju muud.

- I

   


Pane tähele! Jätan endale vabaduse tühistada seansi, kui tunnen, et mul ei ole võimalik inimest energeetiliselt lugeda. Sel juhul võtan kliendiga ühendust ja tagastan energiapanuse. Broneerides nõustamise teadvustate, et teenus on mõeldud kasutamiseks meelelahutuslikel eesmärkidel. Saadud teave ei tohi asendada juriidilisi, meditsiinilisi, psühholoogilisi ega finantsteenuseid. Spirituaalne Elustilist ei vastuta kliendi käitumise eest. Järgige alati oma sisemist tarkust hinnates saadud infot. Kõik broneeringud on lõplikud, seega veenduge, et olete enne broneeringu tegemist langetanud kindla otsuse.

 

Tühistamine! Vähem kui 24h kokkulepitud aja tühistamisel esitan 50% arve teenuse maksumusest.

Võta ühendust ja broneeri

500 Terry Francois Street, San Francisco, CA 94158 info@mysite.com  |  Tel: 123-456-7890

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page